Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 57/1 "2021-2023 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданының аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы мәслихатының 2021 жылғы 24 қарашадағы № 9/1 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 3 желтоқсанда № 25525 болып тіркелді
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданының аудандық бюджетін бекіту туралы" 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 57/1 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6878 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданының аудандық бюджеті көрсетілген шешімге тиісінше 1, 2, 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6 713 439,3 мың теңге:
салықтық түсімдер – 531 968,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 12 926 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 8 600 мың теңге;
трансферттер түсімі – 6 159 944,8 мың теңге;
2) шығындар – 6 821 770,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 47 910,7 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 66 954,7 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 19 044 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 156 242,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 156 242,2 мың теңге:
қарыздар түсімі – 66 954,7 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 19 044 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 108 331,5 мың теңге.";
6-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"6. Аудандық бюджеттен 2021 жылға арналған ауылдық округ бюджеттеріне берілетін бюджеттік субвенциялар 244 145 мың теңге сомасында белгіленсін:
Архангелка ауылдық округіне – 23 207 мың теңге;
Благовещенка ауылдық округіне – 17 954 мың теңге;
Жамбыл ауылдық округіне – 17 337 мың теңге;
Казанка ауылдық округіне – 28 936 мың теңге;
Қайранкөл ауылдық округіне – 17 939 мың теңге;
Кладбинка ауылдық округіне – 22 671 мың теңге;
Майбалық ауылдық округіне – 33 474 мың теңге;
Мирный ауылдық округіне – 12 168 мың теңге;

О внесении изменений и дополнения в решение маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 25 декабря 2020 года № 57/1 "Об утверждении районного бюджета Жамбылского района Северо-Казахстанской области на 2021-2023 годы"
Решение маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 24 ноября 2021 года № 9/1. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 3 декабря 2021 года № 25525
Маслихат Жамбылского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении районного бюджета Жамбылского района Северо-Казахстанской области на 2021-2023 годы" от 25 декабря 2020 года № 57/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6878) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Жамбылского района Северо-Казахстанской области на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 713 439,3 тысяч тенге:
налоговые поступления – 531 968,5 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 12 926 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала – 8 600 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6 159 944,8 тысяч тенге;
2) затраты – 6 821 770,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 47 910,7 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 66 954,7 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 19 044 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 156 242,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 156 242,2 тысяч тенге:
поступление займов – 66 954,7 тысяч тенге;
погашение займов – 19 044 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 108 331,5 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Установить бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета бюджетам сельских округов на 2021 год в сумме 244 145 тысяч тенге:
Архангельскому сельскому округу – 23 207 тысяч тенге;
Благовещенскому сельскому округу – 17 954 тысяч тенге;
Жамбылскому сельскому округу – 17 337 тысяч тенге;
Казанскому сельскому округу – 28 936 тысяч тенге;
Кайранкольскому сельскому округу – 17 939 тысяч тенге;
Кладбинскому сельскому округу – 22 671 тысяч тенге;
Майбалыкскому сельскому округу – 33 474 тысяч тенге;
Мирному сельскому округу – 12 168 тысяч тенге;

Озерный ауылдық округіне – 12 374 мың теңге;
Первомай ауылдық округіне – 14 520 мың теңге;
Преснов ауылдық округіне – 18 160 мың теңге;
Пресноредут ауылдық округіне – 14 306 мың теңге;
Троицкий ауылдық округіне – 11 099 мың теңге.";
7-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"7. 2021 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органының қоры 0 теңге сомасында бекітілсін.";
10-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"10. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте ауылдық елдi мекендерге жұмыс iстеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға, ауылдар, ауылдық округтер әкімдері аппараттарының мемлекеттік қызметшілеріне әлеуметтік қолдау шараларын жүзеге асыру үшін республикалық бюджеттен тұрғын үй сатып алу немесе салу үшін бюджеттік кредиттер 66 954,7 мың теңге сомасында ескерілсін.";
10-1-тармақ алып тасталсын;
11-тармақтың 4) тармақшасы алып тасталсын;
11-тармақ 11), 12), 13), 14) тармақшаларымен толықтырылсын:
"11) "Петровка-Жаңажол-Бауман станциясы" КТ-18 автожолының учаскесін орташа жөндеуге (0-ден 11километрге дейін);
12) "Буденное ауылына кіреберіс" КТGA-113 аудандық маңызы бар автожолын орташа жөндеуге (0-ден 8 километрге дейін);
13) Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға;
14) мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру.";
13-3-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"13-3. Аудандық бюджетте Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферттер ескерілсін:
1) мемлекеттік ұйымдар: стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелер, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдары, халықты жұмыспен қамту орталықтары қызметкерлерінің жалақысын арттыруға;
2) Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Пресновка ауылының кентішілік жолдарын орташа жөндеуге;
3) Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданының "Майбалық ауылына кіреберіс" KTGA-104 аудандық маңызы бар автожолын орташа жөндеуге;
4) Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданының "Петровка-Жаңажол-Бауман станциясы" КТ-18 автожолының учаскесін орташа жөндеуге;
5) Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданының Пресновка ауылында орталықтандырылған кітапхана жүйесінің ғимаратын күрделі жөндеуге.
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан көрсетілген ағымдағы нысаналы трансферттерді бөлу Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы мәслихатының шешімін іске асыру туралы қаулысымен айқындалады.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

Озерному сельскому округу – 12 374 тысяч тенге;
Первомайскому сельскому округу – 14 520 тысяч тенге;
Пресновскому сельскому округу – 18 160 тысяч тенге;
Пресноредутскому сельскому округу – 14 306 тысяч тенге;
Троицкому сельскому округу – 11 099 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2021 год в сумме 0 тенге.";
пункт 10 изложить в новой редакции:
"10. Учесть в районном бюджете на 2021 год бюджетные кредиты из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, государственным служащим аппаратов акимов сел, сельских округов, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты для приобретения или строительства жилья в сумме 66 954,7 тысяч тенге.";
пункт 10-1 исключить;
подпункт 4) пункта 11 исключить;
пункт 11 дополнить подпунктами 11), 12), 13), 14) следующего содержания:
"11) на средний ремонт участка автодороги КТ-18 "Петровка-Жанажол-станция Баумана" (с 0 по 11 километр);
12) на средний ремонт автодороги районного значения KTGA-113 "Подъезд к селу Буденное" (с 0 по 8 километр);
13) на обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан;
14) на организацию сохранения государственного жилищного фонда.";
пункт 13-3 изложить в новой редакции:
"13-3. Учесть в районном бюджете целевые трансферты из Национального фонда Республики Казахстан:
1) на повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения;
2) на средний ремонт внутрипоселковых дорог села Пресновка Жамбылского района Северо-Казахстанской области;
3) на средний ремонт автодороги районного значения KTGA-104 "Подъезд к селу Майбалык" Жамбылского района Северо-Казахстанской области;
4) на средний ремонт участка автодороги КТ-18 "Петровка-Жанажол-станция Баумана" Жамбылского района Северо-Казахстанской области;
5) на капитальный ремонт здания Централизованной библиотечной системы в селе Пресновка Жамбылского района Северо-Казахстанской области.
Распределение указанных целевых текущих трансфертов из Национального фонда Республики Казахстан определяются постановлением акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области о реализации решения маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области о районном бюджете на 2021-2023 годы.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.

1 201 989,7
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
30 329
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
29 321
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 008
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
286 354
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
169 159
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
24 796
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
92 399
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
68 871
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
977
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
661
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
67 233
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
816 435,7
001
Жергілікті деңгейде сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
76 649
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
26 310
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
4 250
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
709 226,7
02
Қорғаныс
15 844
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
15 844
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
6 569
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
5 644
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
3 631
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
555 612,6
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
555 612,6
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
49 255
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
184 050,8
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
2 340
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
21 573,8

1 201 989,7
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
30 329
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
29 321
003
Капитальные расходы государственного органа
1 008
122
Аппарат акима района (города областного значения)
286 354
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
169 159
003
Капитальные расходы государственного органа
24 796
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
92 399
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
68 871
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
977
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
661
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
67 233
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
816 435,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
76 649
003
Капитальные расходы государственного органа
26 310
040
Развитие объектов государственных органов
4 250
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
709 226,7
02
Оборона
15 844
122
Аппарат акима района (города областного значения)
15 844
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
6 569
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
5 644
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
3 631
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
555 612,6
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
555 612,6
005
Государственная адресная социальная помощь
49 255
002
Программа занятости
184 050,8
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
2 340
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
21 573,8

010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
854
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
141 742
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді
протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
33 382
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
62 921
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
58 543
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
606
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
345
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
494 552,1
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
494 552,1
008
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
47 789
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
157 000
013
Коммуналдық шаруашылықты дамыту
5 780
016
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
36 928,1
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу желілерін пайдалануды ұйымдастыру
18 705
058
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
228 350
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
251 670,9
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3 044,9
036
Мәдениет объектілерін дамыту
3 044,9
819
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімі
100 866
009
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
100 866
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3 000
021
Cпорт объектілерін дамыту
3 000
819
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімі
144 760
014
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
2 616
015
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
5 992
005
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер

010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
854
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
141 742
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
33 382
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
62 921
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
58 543
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
606
021
Капитальные расходы государственного органа
345
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
494 552,1
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
494 552,1
008
Организация сохранения государственного жилищного фонда
47 789
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
157 000
013
Развитие коммунального хозяйства
5 780
016
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
36 928,1
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
18 705
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
228 350
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
251 670,9
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
3 044,9
036
Развитие объектов культуры
3 044,9
819
Отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта района (города областного значения)
100 866
009
Поддержка культурно-досуговой работы
100 866
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
3 000
021
Развитие объектов спорта
3 000
819
Отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта района (города областного значения)
144 760
014
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
2 616
015
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
5 992
005
Услуги по проведению государственной информационной политики

12 450
007
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
53 481
008
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту
628
001
Ақпаратты, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
44 359
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
337
004
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
11 539
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
7 921
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
5 437
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
80 163,8
811
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылық, кәсіпкерлік және ветеринария бөлімі
37 593
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы, қәсіпкерлік және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
37 593
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
20 051
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19 435
003
Елдi мекендердi жер-шаруашылық орналастыру
616
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
22 519,8
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
22 519,8
12
Көлiк және коммуникация
801 131
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
801 131
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
47 101
034
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
744 845
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
5 000
039
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
4 185
13
Басқалар
181 920,7
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
129 288,7
079
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
129 288,7
819
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімі
52 632
052
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
52 632
14
Борышқа қызмет көрсету
642,5
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі

12 450
007
Функционирование районных (городских) библиотек
53 481
008
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
628
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области внутренней политики, культуры, развития языков и спорта
44 359
003
Капитальные расходы государственного органа
337
004
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
11 539
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
7 921
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
5 437
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
80 163,8
811
Отдел сельского хозяйства, предпринимательства и ветеринарии района (города областного значения)
37 593
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства, предпринимательства и ветеринарии
37 593
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
20 051
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
19 435
003
Земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов
616
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
22 519,8
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
22 519,8
12
Транспорт и коммуникации
801 131
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
801 131
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
47 101
034
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
744 845
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
5 000
039
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
4 185
13
Прочие
181 920,7
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
129 288,7
079
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
129 288,7
819
Отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта района (города областного значения)
52 632
052
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
52 632
14
Обслуживание долга
642,5
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)