Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Преснов ауылдық округінің Пресновка ауылы көшесін және тұйық көшесін қайта атау туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Преснов ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 8 сәуірдегі № 37 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 9 сәуірде № 7283 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабы 4) тармақшасы, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2 тармағына сәйкес, Пресновка ауылы халқының пікірін ескере отырып, 2020 жылғы 29 желтоқсандағы Солтүстік Қазақстан облысы ономастикалық комиссиясының қорытындысы негізінде, Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Преснов ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Преснов ауылдық округі Пресновка ауылының:
- Новая көшесі Ербол Шәймерденов көшесі;
- Юбилейный тұйық көшесі Әлти Көкенов тұйық көшесіне деп қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Преснов ауылдық округінің әкімі Ю. Шихова

О переименовании улицы и переулка в селе Пресновка Пресновского сельского округа Жамбылского района Северо-Казахстанской области
Решение акима Пресновского сельского округа Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 8 апреля 2021 года № 37. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 9 апреля 2021 года № 7283
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с учетом мнения населения села Пресновка, на основании заключения Северо-Казахстанской областной ономастической комиссии от 29 декабря 2020 года, аким Пресновского сельского округа Жамбылского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Переименовать в селе Пресновка Пресновского сельского округа Жамбылского района Северо-Казахстанской области:
- улицу Новая в улицу Ербол Шәймерденов;
- переулок Юбилейный в переулок Әлти Көкенов.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Пресновского сельского округа Ю. Шихова