Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Березов ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 27 сәуірдегі № 9 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 27 сәуірде № 7359 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Березов ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 3 шілдедегі № 19 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Березов ауылдық округі әкімінің 03.07.2021 № 19 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасы "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабы 7) тармақшасына сәйкес, Қызылжар ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2021 жылғы 2 сәуірдегі № 01-11/104 ұсынысы негізінде, Березов ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Березов ауылдық округінің Гончаровка ауылында "Гончаровка" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің жылқы фермасы аумағында, жылқыларда ринопневмония ауруының анықталуына байланысты, шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Қызылжар ауданы
Березов ауылдық округінің әкімі
А. Дауренбеков

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Березовского сельского округа Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 27 апреля 2021 года № 9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 27 апреля 2021 года № 7359. Утратило силу - решением акима Березовского сельского округа Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 3 июля 2021 года № 19
Сноска. Утратило силу - решением акима Березовского сельского округа Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 03.07.2021 № 19 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Кызылжарского района от 2 апреля 2021 года № 01-11/104 аким Березовского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия, в связи с выявлением болезни ринопневмонии у лошадей, на территории конефермы товарищества с ограниченной ответственностью "Гончаровка" в селе Гончаровка Березовского сельского округа Кызылжарского района Северо-Казахстанской области.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Березовского сельского округа
Кызылжарского района
Северо-Казахстанской области
А. Дауренбеков