Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 45-1 "2021-2023 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2021 жылғы 13 тамыздағы № 7-1 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 26 тамызда № 24102 болып тіркелді
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2021-2023 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының бюджетін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 45-1 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6900 болып тіркелген) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының бюджеті тиісінше осы шешімге 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7 821 954,0 мың теңге:
салықтық түсімдер – 908 844,1 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 5 427,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер– 6 350,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 6 901 332,9 мың теңге;
2) шығындар – 7 958 829,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 58 898,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 70 095,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 11 197,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -195 773,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 195 773,1 мың теңге;
қарыздар түсімі – 70 095,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 11 197,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 136 875,1 мың теңге.";
келесі мазмұндағы 9-1-тармақпен толықтырылсын:
"9-1. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан нысаналы трансферттер түсімі ескерілсін, оның ішінде:
1) мемлекеттік ұйымдардың: стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелердің, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдарының, халықты жұмыспен қамту орталықтары жұмыскерлерінің жалақысын көтеруге;
2) Октябрьское, Надежка, Полтавка ауылдарында су құбыры құрылыстары мен тарату желілері алаңының құрылысына;
3) Таман ауылының № 1 бөлімшесінің мәдениет үйін күрделі жөндеуге;

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 25 декабря 2020 года № 45-1 "Об утверждении бюджета района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области на 2021-2023 годы"
Решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 13 августа 2021 года № 7-1. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 26 августа 2021 года № 24102
Маслихат района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области "Об утверждении бюджета района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области на 2021-2023 годы" от 25 декабря 2020 года № 45-1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6900) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 7 821 954,0 тысяч тенге:
налоговые поступления – 908 844,1 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 5 427,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 6 350,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6 901 332,9 тысяч тенге;
2) затраты – 7 958 829,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 58 898,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 70 095,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 11 197,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -195 773,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 195 773,1 тысяч тенге;
поступление займов – 70 095,0 тысяч тенге;
погашение займов – 11 197,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 136 875,1 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 9-1 следующего содержания:
"9-1. Учесть в районном бюджете на 2021 год поступление целевых трансфертов из Национального фонда Республики Казахстан, в том числе:
1) на повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения;
2) на строительство площадки водопроводных сооружений и разводящих сетей в селах Октябрьское, Надежка, Полтавка;
3) на капитальный ремонт Дома культуры отделения № 1 села Таманское;

4) "Булаев-Октябрь-Конюхов-Куломзин" (0-40) KTGY-11 автожолын орташа жөндеуге;
5) Возвышенка, Советское, Полудино ауылдарында жарықтандырумен кентішілік жолдарды орташа жөндеуге;
6) Булаев қаласының Чкалов, Мусаев көшелеріндегі жолдарды қайта жаңартуға."
10-тармақ келесі мазмұндағы 36), 37), 38), 39) тармақшалармен толықтырылсын:
"36) "Совет-Ұзынкөл-Возвышен-Қарағанды-Надежка" KTGY-14 аудандық маңыздағы автомобиль жолдарын күрделі жөндеуге;
37) "Булаев-Октябрь-Конюхов-Куломзин" KTGY-11 аудандық маңыздағы автомобиль жолдарын күрделі жөндеуге;
38) "Таман-Пулеметовка" KTGY-178 аудандық маңыздағы жолдарды ағымдағы жөндеуге;
39) "Полудино ауылына кіреберіс" аудандық маңыздағы автожолды орташа жөндеуге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын;
көрсетілген шешімнің 2-қосымшасы осы шешімнің 5-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының
хатшысы
Т. Абильмажинов
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев ауданы
мәслихатының

4) на средний ремонт автодороги KTGY-11 "Булаево-Октябрьское-Конюхово-Куломзино" (0-40);
5) на средний ремонт внутрипоселковых дорог с освещением в селах Возвышенка, Советское, Полудино;
6) на реконструкцию дорог по улицам Чкалова, Мусаева города Булаево.";
пункт 10 дополнить подпунктами 36), 37), 38), 39) следующего содержания:
"36) на капитальный ремонт автомобильной дороги районного значения КТGY-14 "Советское-Узынколь-Возвышенка-Карагандинское-Надежка";
37) на капитальный ремонт автомобильной дороги районного значения КТGY-11 "Булаево-Октябрьское-Конюхово-Куломзино";
38) на текущий ремонт дороги районного значения КТGY-178 "Таманское-Пулеметовка";
39) на средний ремонт автодороги районного значения "Подъезд к селу Полудино".";
1) приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;
приложение 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 5 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь маслихата района Магжана Жумабаева Т. Абильмажинов
Приложение 1
к решению маслихата
района Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области

002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
193 228,5
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
4 376,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
12,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
38 649,5
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 251,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
175 490,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
41 079,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
66 800,5
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
54 488,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
54 488,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
43 820,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
618,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту
0,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
10 050,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
281 502,0
1
Тұрғын үй шаруашылығы
167 920,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
65 920,0
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
65 920,0
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
102 000,0
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
6 000,0
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
96 000,0
2
Коммуналдық шаруашылық
42 251,6
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
42 251,6
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
3 449,6
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
38 802,0
3
Елді мекендерді абаттандыру
71 330,4
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

002
Программа занятости
193 228,5
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
4 376,0
006
Оказание жилищной помощи
12,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
38 649,5
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 251,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
175 490,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
41 079,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
66 800,5
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
54 488,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
54 488,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
43 820,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
618,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
0,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
10 050,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
281 502,0
1
Жилищное хозяйство
167 920,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
65 920,0
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
65 920,0
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
102 000,0
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
6 000,0
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
96 000,0
2
Коммунальное хозяйство
42 251,6
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
42 251,6
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
3 449,6
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
38 802,0
3
Благоустройство населенных пунктов
71 330,4
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)