Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 11 желтоқсандағы № 307 "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындарды белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 12 тамыздағы № 188 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 7 қыркүйекте № 24250 болып тіркелді. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 10 мамырдағы № 88 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің 10.05.2024 № 88 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындарды белгілеу туралы" 2019 жылғы 11 желтоқсандағы № 307 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5733 болып тіркелді) келесі өзгеріс енгізілсін:
қосымшада 11-тармақ, "Автодүкендерді және (немесе) шатырларды (павильондарды) орнату орындары" бағаны келесі редакцияда жазылсын:
"Полудино ауылы, Абай Құнанбаев көшесі, орталық алаң.".
2. Осы қаулының орындауын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімінің орынбасары Д.М. Токужиновқа жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мағжан Жұмабаев ауданы әкімінің міндетін атқарушы А. Шарипов

О внесении изменения в постановление акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области № 307 от 11 декабря 2019 года "Об определении специально отведенных мест для осуществления выездной торговли на территории района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области"
Постановление акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 12 августа 2021 года № 188. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 7 сентября 2021 года № 24250. Утратило силу постановлением акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 10 мая 2024 года № 88
Сноска. Утратило силу постановлением акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 10.05.2024 № 88 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области "Об определении специально отведенных мест для осуществления выездной торговли на территории района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области" от 11 декабря 2019 года № 307 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5733) следующее изменение:
в приложении, графу "Места установки автолавок и (или) палаток (павильонов)" пункта 11 изложить в следующей редакции:
"село Полудино, улица Абай Құнанбаев, центральная площадь.".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области Токужинова Д.М.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима
района Магжана Жумабаева
А. Шарипов