Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Алабота ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 9 маусымдағы № 13 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 14 маусымда № 23006 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Алабота ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 24 қыркүйектегі № 27 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Алабота ауылдық округі әкімінің 24.09.2021 № 27 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабы 7) тармақшасына сәйкес, Тайынша ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2021 жылғы 19 мамырдағы № 15-40/109 ұсынысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Алабота ауылдық округінің Аққұдық ауылында орналасқан "Племзавод Алабота" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі мал шаруашылығы фермасы аумағында ірі қара малдың арасында құтыру ауруының пайда болуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Алабота ауылдық округінің әкімі Е. Калиакпаров

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Алаботинского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 9 июня 2021 года № 13. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 14 июня 2021 года № 23006. Утратил силу решением акима Алаботинского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 24 сентября 2021 года № 27
Сноска. Утратил силу решением акима Алаботинского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 24.09.2021 № 27 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Тайыншинского района от 19 мая 2021 года № 15-40/109 РЕШИЛ:
1. В связи с возникновением заболевания бешенства среди крупного рогатого скота установить ограничительные мероприятия на территории животноводческой фермы товарищества с ограниченной отвественностью "Племзавод Алабота", расположенного в селе Аккудук Алаботинского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Алаботинского сельского округа Е. Калиакпаров