Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Ақсуат ауылының көшелерін қайта атау туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Ақсуат ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 28 сәуірдегі № 4 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 30 сәуірде № 7390 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабының 2 тармағына сәйкес, Ақсуат ауылы халқының пікірін ескере отырып, Солтүстік Қазақстан облыстық ономастика комиссиясының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы қорытындысы негізінде, Ақсуат ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Ақсуат ауылының келесі көшелері қайта аталсын:
Красноармейская көшесі Меңдеке батыр көшесіне;
Пролетарская көшесі Ақсуат көшесіне.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округінің әкімі А. Сыздыкова

О переименовании улиц села Аксуат Тимирязевского района Северо-Казахстанской области
Решение акима Аксуатского сельского округа Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 28 апреля 2021 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 30 апреля 2021 года № 7390
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с учетом мнения населения села Аксуат, на основании заключения Северо-Казахстанской областной ономастической комиссии от 29 декабря 2020 года, аким Аксуатского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие улицы села Аксуат Тимирязевского района Северо-Казахстанской области:
улицу Красноармейская в улицу Меңдеке батыр;
улицу Пролетарская в улицу Ақсуат.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа А. Сыздыкова