Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Докучаев ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 26 сәуірдегі № 5 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2021 жылғы 26 сәуірде № 7356 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Докучаев ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 16 маусымдағы № 7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Докучаев ауылдық округі әкімінің 16.06.2021 № 7 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабының 7) тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданының бас мемлекеттік ветеринарлық-санитарлық инспекторының 2021 жылғы 9 сәуірдегі № 15-12/59 ұсынысы негізінде, Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Докучаев ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Докучаев ауылдық округінің Докучаев ауылындағы "Атамекен-Агро-Тимирязево" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің мал шаруашылығы кешенінің аумағында ірі қара мал арасында құтыру ауруы пайда болуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округінің әкімі С. Розумов

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Докучаевского сельского округа Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 26 апреля 2021 года № 5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 26 апреля 2021 года № 7356. Утратило силу решением акима Докучаевского сельского округа Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 16 июня 2021 года № 7
Сноска. Утратило силу решением акима Докучаевского сельского округа Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 16.06.2021 № 7 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Тимирязевского района от 9 апреля 2021 года № 15-12/59, аким Докучаевского сельского округа Тимирязевского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. В связи с возникновением заболевания бешенство среди крупного рогатого скота установить ограничительные мероприятия на территории животноводческого комплекса товарищества с ограниченной ответственностью "Атамекен-Агро-Тимирязево" села Докучаево Докучаевского сельского округа Тимирязевского района Северо-Казахстанской области.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа С. Розумов