Уәлиханов аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 8-13 с шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 05 қаңтарда № 26364 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Уәлиханов аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Уәлиханов аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Уәлиханов аудандық мәслихатының хатшысы М. Абдулов
Уәлиханов аудандық
мәслихатының
2021 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 8-13 c шешіміне
қосымша
Уәлиханов аудандық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов аудандық мәслихатының "Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Ақтүйесай ауылдық округінің бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2014 жылғы 28 ақпандағы №3-21с шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2659 болып тіркелген).
2. Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов аудандық мәслихатының "Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Бидайық ауылдық округінің ауылдары және Бидайық ауылы көшелері тұрғындарының жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидасын және тұрғындар өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2014 жылғы 28 ақпандағы № 4-21 с шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2660 болып тіркелген).
3. Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов аудандық мәслихатының "Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Қарасу ауылдық округінің бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2014 жылғы 28 ақпандағы № 5-21 с шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2667 болып тіркелген).
4. Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов аудандық мәслихатының "Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Көктерек ауылдық округінің бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2014 жылғы 28 ақпандағы № 6-21с шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2664 болып тіркелген).

О признании утратившими силу некоторых решений Уалихановского районного маслихата
Решение Уалихановского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 24 декабря 2021 года № 8-13 с. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 05 января 2022 года № 26364
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Уалихановский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Уалихановского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Cекретарь Уалихановского районного маслихата М. Абдулов
Приложение
к решению Уалихановского
районного маслихата
от 24 декабря 2021 года
№ 8-13 c
Перечень утративших силу некоторых решений Уалихановского районного маслихата
1. Решение Уалихановского районного маслихата Северо-Казахстанской области "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Актуесайского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области" от 28 февраля 2014 года № 3-21 с (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2659).
2. Решение Уалихановского районного маслихата Северо-Казахстанской области "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей улиц села Бидайык и сел Бидайыкского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области для участия в сходе местного сообщества" от 28 февраля 2014 года № 4-21 с (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2660).
3. Решение Уалихановского районного маслихата Северо-Казахстанской области "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Карасуского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области" от 28 февраля 2014 года № 5-21 с (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2667).
4. Решение Уалихановского районного маслихата Северо-Казахстанской области "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Коктерекского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области" от 28 февраля 2014 года № 6-21 с (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2664).

5. Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов аудандық мәслихатының "Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Қаратерек ауылдық округінің бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2014 жылғы 28 ақпандағы № 7-21с шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2665 болып тіркелген).
6. Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов аудандық мәслихатының "Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Қайрат ауылдық округінің бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2014 жылғы 28 ақпандағы № 8-21 с шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2668 болып тіркелген).
7. Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов аудандық мәслихатының "Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Қулыкөл ауылдық округінің бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2014 жылғы 28 ақпандағы № 9-21 с шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2663 болып тіркелген).
8. Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов аудандық мәслихатының "Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Телжан ауылдық округінің бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2014 жылғы 28 ақпандағы № 10-21 с шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2662 болып тіркелген).
9. Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов аудандық мәслихатының "Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Ақбұлақ ауылдық округінің бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2014 жылғы 28 ақпандағы № 11-21с шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2661 болып тіркелген).
10. Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов аудандық мәслихатының "Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Амангелді ауылдық округінің бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2014 жылғы 28 ақпандағы № 12-21с шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2666 болып тіркелген).
11. Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов аудандық мәслихатының "Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Кішкенекөл ауылының Кішкенекөл ауылдық округі жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидасын және көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2014 жылғы 28 ақпандағы №13-21 с шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2657 болып тіркелген).

5. Решение Уалихановского районного маслихата Северо-Казахстанской области "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Каратерекского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области" от 28 февраля 2014 года № 7-21 с (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2665).
6. Решение Уалихановского районного маслихата Северо-Казахстанской области "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Кайратского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области" от 28 февраля 2014 года № 8-21 с (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2668).
7. Решение Уалихановского районного маслихата Северо-Казахстанской области "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Кулыкольского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области" от 28 февраля 2014 года №9-21 с (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2663).
8. Решение Уалихановского районного маслихата Северо-Казахстанской области "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Тельжанского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области" от 28 февраля 2014 года № 10-21 с (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2662).
9 . Решение Уалихановского районного маслихата Северо-Казахстанской области "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Акбулакского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области" от 28 февраля 2014 года № 11-21 с (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2661).
10. Решение Уалихановского районного маслихата Северо-Казахстанской области "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Амангельдинского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области" от 28 февраля 2014 года № 12-21 с (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2666).
11 . Решение Уалихановского районного маслихата Северо-Казахстанской области "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей улиц, многоквартирного жилого дома села Кишкенеколь для участия в сходе местного сообщества Кишкенекольского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области" от 28 февраля 2014 года № 13-21 с (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2657).