Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Ақтүйесай ауылдық округі Ақтүйесай ауылының атауы жоқ көшелеріне атау беру туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының Ақтүйесай ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 15 сәуірдегі № 7 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 16 сәуірде № 7294 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік - аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабының 2-тармағына сәйкес, 2020 жылғы 29 желтоқсандағы облыстық ономастикалық комиссиясының қорытындысы негізінде, ауыл тұрғындарының пікірін ескере отырып, Ақтүйесай ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қоса беріліп отырған схемалық картаға сәйкес, Ақтүйесай ауылдық округі Ақтүйесай ауылындағы келесі атауы жоқ көшелеріне атаулар берілсін:
№ 1 атауы жоқ көше – Ыбырай Алтынсарин көшесі;
№ 2 атауы жоқ көше – Абылай хан көшесі;
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақтүесай ауылдық округінің әкімі М. Нургазин
2021 жылғы 15 сәуірдегі № 7
Әкім шешіміне қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Ақтүйесай ауылдық округі Ақтүйесай ауылының атауы жоқ көшелеріне атау беру туралы схемалық картасы

О присвоении наименований безымянным улицам села Актуйесай Актуйесайского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области
Решение акима Актуесайского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 15 апреля 2021 года № 7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 16 апреля 2021 года № 7294
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании заключения областной ономастической комиссии от 29 декабря 2020 года, с учетом мнения населения села, аким Актуйесайского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить наименования следующим безымянным улицам села Актуйесай Актуйесайского сельского округа, согласно прилагаемой схематической карте:
безымянная улица № 1– улица Ыбырай Алтынсарин;
безымянная улица № 2 – улица Абылай хан.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Актуесайского сельского округа М. Нургазин
Приложение к решению акима
от 15 апреля 2021 года
№ 7
Схематическая карта о присвоении наименований безымянным улицам села Актуйесай Актуйесайского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области