Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Телжан ауылдық округі Телжан ауылының атауы жоқ көшесіне атау беру туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Телжан ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 14 сәуірдегі № 8 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 14 сәуірде № 7292 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік - аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабы 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2-тармағына сәйкес,2020 жылғы 29 желтоқсандағы облыстық ономастикалық комиссиясының қорытындысы негізінде, ауыл тұрғындарының пікірін ескере отырып, Телжан ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1.Қоса беріліп отырған схемалық картаға сәйкес, Телжан ауылдық округінің Телжан ауылының келесі атауы жоқ көшесіне атау берілсін:
№1 атауы жоқ көше – Сәкен Сейфуллин көшесі.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3.Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Телжан ауылдық округінің әкімі С. Утигенова
2021 жылғы 14 сәуірдегі № 8
Телжан ауылдық округінің әкімі
шешіміне қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Телжан ауылдық округі Телжан ауылының атауы жоқ көшесіне атау беру туралы схемалық картасы

О присвоении наименования безымянной улице села Тельжан Тельжанского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области
Решение акима Тельжанского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 14 апреля 2021 года № 8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 14 апреля 2021 года № 7292
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании заключения областной ономастической комиссии от 29 декабря 2020 года, с учетом мнения населения села, аким Тельжанского сельского округа РЕШИЛ:
1.Присвоить наименование следующей безымянной улице села Тельжан Тельжанского сельского округа, согласно прилагаемой схематической карте:
безымянная улица№1– улица Сакена Сейфуллина.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
аким Тельжанского сельского округа С. Утигенова
Приложение
к решению акима Тельжанского
сельского округа
от 14 апреля 2021 года
№ 8
Схематическая карта о присвоении наименования безымянной улице села Тельжан Тельжанского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области