Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 21 шілдедегі № 152 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 22 шілдеде № 23657 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының Конституциялық заңының 28-бабының 6-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 31-бабының 2-тармағына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгіленсін.
2. Шал ақын ауданы әкімдігінің келесі қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
1) "Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттығына кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды анықтау және таңдаушылармен кездесу үшін үй-жайларды ұсыну туралы" 2017 жылғы 6 маусымдағы № 99 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4221 болып тіркелген);
2) "Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының аумағында Қазақстан Республикасы Президенттігіне барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және сайлаушылармен кездесу үшін үй - жайларды ұсыну туралы" 2019 жылғы 6 мамырдағы № 85 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5401 болып тіркелген).
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Шал ақын ауданының әкімі
Р. Смагулов
"КЕЛІСІЛДІ"
Шал ақын ауданының аумақтық
сайлау комиссиясымен
Солтүстік Қазақстан облысы
Шал ақын ауданының әкімі
2021 жылғы 21 шілдедегі
№ 152 қаулысына
қосымша
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов
Постановление акимата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 21 июля 2021 года № 152. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22 июля 2021 года № 23657
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат района Шал акына Северо–Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места для размещения агитационных печатных материалов, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившими силу следующие постановления акимата района Шал акына:
1) "Об определении места для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении помещения для встреч с выборщиками кандидатов в депутаты Сената Парламента Республики Казахстан" от 6 июня 2017 года № 99 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4221);
2) "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставления помещений для встреч с избирателями для всех кандидатов в Президенты Республики Казахстан на территории района Шал акына Северо-Казахстанской области" от 6 мая 2019 года № 85 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5401).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Шал акына Северо–Казахстанской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Шал акына
Северо-Казахстанской области
Р. Смагулов
"СОГЛАСОВАНО"
Территориальной избирательной
комиссии района Шал акына
Приложение
к постановлению
Аким района Шал акына
Северо-Казахстанской области
от 21 июля 2021 года № 152
Места для размещения агитационных печатных материалов

Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда – Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы әкімдігінің 20.03.2024 № 67 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Елді мекеннің атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
1
Афанасьев ауылы
Школьная көшесі, 15, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Шал ақын ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Афанасьев орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
2
Ысқақ Ыбыраев атындағы ауылы
Школьная көшесі, 2, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Шал ақын ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Маркен Ахметбеков атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
3
Городецкое ауылы
Центральная көшесі, 28, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Шал ақын ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Городецк негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
4
Жаңажол ауылы
Мектеп көшесі, 1, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Шал ақын ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Ғалым Малдыбаев атындағы Жаңажол орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
5
Арай ауылы
Школьная тұйық көшесі, 25, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Шал ақын ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Кривощеков орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
6
Повозочное ауылы
Березовая көшесі, 2, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Шал ақын ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Приишим орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
7
Новопокров ауылы
Ыбыраев көшесі, 91, "Орталықтандырылған клуб жүйесі" қазыналық коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны ғимаратының жанындағы стенд
8
Семипол ауылы
Советская көшесі, 7, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Шал ақын ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Семипол орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
9
Сухорабов ауылы
Мир көшесі, 15, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Шал ақын ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Сухорабовка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
10
Крещенка ауылы
Школьная көшесі, 51, "Орталықтандырылған клуб жүйесі" қазыналық коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны ғимаратының жанындағы стенд
11
Сергеевка қаласы
Быковский көшесі, 4, "Орталықтандырылған кітапхана жүйесі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд

Сноска. Приложение в редакции постановления акимата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 20.03.2024 № 67 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
1
село Афанасьевка
улица Школьная, 15, стенд возле здания коммунального государственного учреждения "Афанасьевская средняя школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования района Шал акына" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области"
2
село имени Искака Ибраева
улица Школьная, 2, стенд возле здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Маркена Ахметбекова" коммунального государственного учреждения "Отдел образования района Шал акына" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области"
3
село Городецкое
улица Центральная, 28, стенд возле здания коммунального государственного учреждения "Городецкая основная школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования района Шал акына" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области"
4
село Жанажол
улица Мектеп, 1, стенд возле здания коммунального государственного учреждения "Жанажолская средняя школа имени Ғалыма Малдыбаева" коммунального государственного учреждения "Отдел образования района Шал акына" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области"
5
село Арай
переулок Школьный, 25, стенд возле здания коммунального государственного учреждения "Кривощековская средняя школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования района Шал акына" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области"
6
село Повозочное
улица Березовая, 2, стенд возле здания коммунального государственного учреждения "Приишимская средняя школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования района Шал акына" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области"
7
село Новопокровка
улица Ибраева, 91, стенд возле здания казенного коммунального государственного предприятия "Централизованная клубная система"
8
село Семиполка
улица Советская, 7, стенд возле здания коммунального государственного учреждения "Семипольская средняя школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования района Шал акына" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области"
9
село Сухорабовка
улица Мира, 15, стенд возле здания коммунального государственного учреждения "Сухорабовская средняя школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования района Шал акына" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области"
10
село Крещенка
улица Школьная, 51, стенд возле здания казенного коммунального государственного предприятия "Централизованная клубная система"
11
город Сергеевка
улица Быковского, 4, стенд возле здания коммунального государственного учреждения "Централизованная библиотечная система"