Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының 2017 жылғы 25 қазандағы № 18/4 "Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының 2021 жылғы 19 тамыздағы № 10/4 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 1 қыркүйекте № 24189 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының "Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" 2017 жылғы 25 қазандағы № 18/4 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4362 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Шал ақын ауданы мәслихатының хатшысы
О. Амрин

О признании утратившим силу решения маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 25 октября 2017 года № 18/4 "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность района Шал акына Северо-Казахстанской области"
Решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 19 августа 2021 года № 10/4. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 1 сентября 2021 года № 24189
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" маслихат района Шал акына Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность района Шал акына Северо-Казахстанской области" от 25 октября 2017 года № 18/4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4362).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь маслихата
района Шал акына
Северо-Казахстанской области
О. Амрин