Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының 2020 жылғы 17 наурыздағы № 44/7 "Шал ақын ауданы бойынша ауылшаруашылығы мақсатындағы пайдаланылмайтын жерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының 2021 жылғы 9 желтоқсандағы № 15/1 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылы 20 желтоқсанда № 25856 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының "Шал ақын ауданы бойынша ауылшаруашылығы мақсатындағы пайдаланылмайтын жерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы" 2020 жылғы 17 наурыздағы № 44/7 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6115 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының хатшысы О. Амрин

О признании утратившим силу решения маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 17 марта 2020 года № 44/7 "О повышении базовых ставок земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения по району Шал акына"
Решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 9 декабря 2021 года № 15/1. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 декабря 2021 года № 25856
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" маслихат района Шал акына Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области "О повышении базовых ставок земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения по району Шал акына" от 17 марта 2020 года № 44/7 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6115).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области О. Амрин