Атырау облысы Қызылқоға және Мақат аудандарының шекараларын өзгерту туралы
Атырау облыстық мәслихатының 2021 жылғы 15 наурыздағы № 25-VI шешімі және Атырау облысы әкімдігінің 2021 жылғы 15 наурыздағы № 58 бірлескен қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 17 наурызда № 4897 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 11-бабының 2) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6, 27, 37-баптарына сәйкес Атырау облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және VII шақырылған Атырау облыстық мәслихаты кезекті II сессиясында ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. Атырау облысы Қызылқоға ауданының жер қорынан жалпы көлемі 413361,86 гектар жер учаскесін қосу арқылы Атырау облысы Мақат ауданының шекаралары өзгертілсін.
2. Атырау облысы Мақат ауданына жер қорынан жалпы ауданы 413361,86 гектар жер учаскесін беру арқылы Атырау облысы Қызылқоға ауданының шекаралары өзгертілсін.
3. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің орындалуын бақылау Атырау облысы әкімінің орынбасары Қ. Нұрлыбаевқа және Атырау облыстық мәслихатының заңдылықты сақтау, депутаттық этика және құқық қорғау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясының төрағасы А. Абдоловқа жүктелсін.
4. Осы бірлескен қаулы мен шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және олар алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Атырау облысының әкімі М. Досмухамбетов
Сессия төрағасы А. Абдолов
Мәслихат хатшысы А. Наутиев

Об изменении границ Кызылкогинского и Макатского районов Атырауской области
Совместное решение Атырауского областного маслихата от 15 марта 2021 года № 25-VI и постановление акимата Атырауской области от 15 марта 2021 года № 58. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 17 марта 2021 года № 4897
В соответствии с подпунктом 2) статьи 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", статьями 6, 27, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Атырауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Атырауский областной маслихат VII созыва на очередной II сессии РЕШИЛИ:
1. Изменить границы Макатского района Атырауской области путем включения земельного участка из земельного фонда Кызылкогинского района Атырауской области общей площадью 413361,86 гектар.
2. Изменить границы Кызылкогинского района Атырауской области путем передачи земельного участка из земельного фонда общей площадью 413361,86 гектар в Макатский район Атырауской области.
3. Контроль за исполнением настоящего совместного постановления и решения возложить на заместителя акима Атырауской области К. Нурлыбаева и председателя постоянной комиссии Атырауского областного маслихата по вопросам соблюдения законности, депутатской этики и правовой защиты А. Абдолова.
4. Настоящее совместное постановление и решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Аким Атырауской области М. Досмухамбетов
Председатель сессии А. Абдолов
Секретарь маслихата А. Наутиев