Махамбет ауданының жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемаларын бекіту туралы
Атырау облысы Махамбет аудандық әкімдігінің 2021 жылғы 26 қаңтардағы № 8 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 4 ақпанда № 4888 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабының 1-тармағының 10) тармақшасына, "Жайылымдар туралы" 2017 жылғы 20 ақпандағы Қазақстан Республикасы Заңының 9-бабының 1-тармағының 3) тармақшасына сәйкес Махамбет аудандық әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 қосымшаларына сәйкес Махамбет ауданының жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемалары бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Махамбет ауданы әкімінің орынбасары З. Мұқашқа жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі міндетін
уақытша атқарушы
З. Мұқаш
Махамбет аудандық әкімдігінің 2021 жылғы 26 қаңтардағы № 8 қаулыға № 1 қосымша
Ақтоғай ауылдық округінің жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Шартты белгілері:
Махамбет аудандық әкімдігінің 2021 жылғы 26 қаңтардағы № 8 қаулыға № 2 қосымша
Ақжайық ауылдық округінің жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Шартты белгілері:
Махамбет аудандық әкімдігінің 2021 жылғы 26 қаңтардағы № 8 қаулыға № 3 қосымша
Алға ауылдық округінің жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Шартты белгілері:
Махамбет аудандық әкімдігінің 2021 жылғы 26 қаңтардағы № 8 қаулыға № 4 қосымша
Есбол ауылдық округінің жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Шартты белгілері:
Махамбет аудандық әкімдігінің 2021 жылғы 26 қаңтардағы № 8 қаулыға № 5 қосымша
Махамбет ауылдық округінің жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Шартты белгілері:
Махамбет аудандық әкімдігінің 2021 жылғы 26 қаңтардағы № 8 қаулыға № 6 қосымша
Сарайшық ауылдық округінің жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Шартты белгілері:
Махамбет аудандық әкімдігінің 2021 жылғы 26 қаңтардағы № 8 қаулыға № 7 қосымша
Бейбарыс ауылдық округінің жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Шартты белгілері:

Об утверждении схем пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ Махамбетского района
Постановление акимата Махамбетского района Атырауской области от 26 января 2021 года № 8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 4 февраля 2021 года № 4888
В соответствии с подпунктом 10) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 3) пункта 1 статьи 9 Закона Республики Казахстан от 20 февраля 2017 года "О пастбищах" Махамбетский районный акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить схем пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ по Махамбетскому району согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Махамбетского района З. Мукаша.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Временно исполняющий
обязанности акима района
З. Мұқаш
Приложение № 1 к постановлению Махамбетского районного акимата от 26 января 2021 года № 8
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ Актогайского сельского округа
Условные обозначения:
Приложение № 2 к постановлению Махамбетского районного акимата от 26 января 2021 года № 8
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ Акжайыкского сельского округа
Условные обозначения:
Приложение № 3 к постановлению Махамбетского районного акимата от 26 января 2021 года № 8
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ Алгинского сельского округа
Условные обозначения:
Приложение № 4 к постановлению Махамбетского районного акимата от 26 января 2021 года № 8
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ Есболского сельского округа
Условные обозначения:
Приложение № 5 к постановлению Махамбетского районного акимата от 26 января 2021 года № 8
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ Махамбетского сельского округа
Условные обозначения:
Приложение № 6 к постановлению Махамбетского районного акимата от 26 января 2021 года № 8
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ Сарайчиковского сельского округа
Условные обозначения:
Приложение № 7 к постановлению Махамбетского районного акимата от 26 января 2021 года № 8
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ Бейбарысского сельского округа
Условные обозначения:

Махамбет аудандық әкімдігінің 2021 жылғы 26 қаңтардағы № 8 қаулыға № 8 қосымша
Жалғансай ауылдық округінің жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Шартты белгілері:
Махамбет аудандық әкімдігінің 2021 жылғы 26 қаңтардағы № 8 қаулыға № 9 қосымша
Бақсай ауылдық округінің жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Шартты белгілері:

Приложение № 8 к постановлению Махамбетского районного акимата от 26 января 2021 года № 8
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ Жалгансайского сельского округа
Условные обозначения:
Приложение № 9 к постановлению Махамбетского районного акимата от 26 января 2021 года № 8
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ Баксайского сельского округа
Условные обозначения: