Нарын ауылының шекарасын белгілеу туралы
Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 14 мамырдағы № 40-VІI шешімі және Атырау облысы Исатай ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 18 мамырдағы № 118 бірлескен қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 19 мамырда № 4967 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 12 бабының 3) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 және 31 баптарына сәйкес, Исатай ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Исатай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. Жалпы аумағы 327,57 гектар, ұзындығы 7640,2 метр болып Исатай ауданы Нарын ауылдық округі Нарын ауылының шекарасы қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің орындалуын бақылау Исатай ауданы әкімінің орынбасарына (Б. Сисатов) және Исатай аудандық мәслихатының заңдылықты сақтау, құқық қорғау, депутаттық әдеп жөніндегі тұрақты комиссияның төрағасына (А. Сидегалиев) жүктелсін.
3. Осы бірлескен қаулы және шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді, олар алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі П. Хасанов
Сессия төрағасы Н. Кайрденов
Мәслихат хатшысы Н. Муханбеталиев
Исатай ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 18 мамырдағы № 118 мен Исатай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 14 мамырдағы № 40-VII бірлескен қаулысы мен шешіміне қосымша
Атырау облысы Исатай ауданы Нарын ауылдық округі Нарын ауылының әкімшілік шекарасының жоспары
Шекараның жалпы аумағы – 327,57 гектар
Шекараның ұзындығы – 7640,2 метр
Аудан әкімі П. Хасанов
Сессия төрағасы Н. Кайрденов
Мәслихат хатшысы Н. Муханбеталиев

Об установлении границ села Нарын
Совместное решение Исатайского районного маслихата Атырауской области от 14 мая 2021 года № 40-VІI и постановление акимата Исатайского района Атырауской области от 18 мая 2021 года № 118. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 19 мая 2021 года № 4967
В соответствии с подпунктом 3) статьи 12 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", статьями 6 и 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Исатайский районный акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ и Исатайский районный маслихат РЕШИЛИ:
1. Установить границы села Нарын Нарынского сельского округа Исатайского района общей площадью 327,57 гектар, протяженностью 7640,2 метр согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего совместного постановления и решения возложить на заместителя акима Исатайского района (Б. Сисатов) и председателя постоянной комиссии Исатайского районного маслихата по вопросам соблюдения законности, правовой защиты и депутатской этики (А. Сидегалиев).
3. Настоящее совместное постановление и решение вступают в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, вводятся в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Аким района П. Хасанов
Председатель сессии Н. Кайрденов
Секретарь маслихата Н. Муханбеталиев
Приложение к совместному постановлению и решению акимата Исатайского района от 18 мая 2021 года № 118 и Исатайского районного маслихата от 14 мая 2021 года № 40-VII
План административной границы села Нарын Нарынского сельского округа Исатайского района Атырауской области
Общая площадь границы – 327,57 гектар
Протяженность границы – 7640,2 метр
Аким района П. Хасанов
Председатель сессии Н. Кайрденов
Секретарь маслихата Н. Муханбеталиев