Шектеу іс-шараларын тоқтату және Миялы ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 20 сәуірдегі № 35 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы Қызылқоға ауданы Миялы ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 19 шілдедегі № 143 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 21 шілдеде № 23628 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 35-бабы 2-тармағына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 10-1 бабының 8) тармақшасына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабыны сәйкес, "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Қызылқоға аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2021 жылғы 28 маусымдағы № 11-10/158 ұсынысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Миялы ауылдық округінің Ы. Алтынсарин көшесінде мүйізді ірі қара малдары арасында құтырық ауруының пайда болуына байланысты шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Миялы ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 20 сәуірдегі № 35 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 4935 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Миялы ауылдық
округінің әкімі
С. Салыков

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решение акима Миялинского сельского округа от 20 апреля 2021 года № 35 "Об установлении ограничительных мероприятий"
Решение акима Миялинского сельского округа Кызылкогинского района Атырауской области от 19 июля 2021 года № 143. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 21 июля 2021 года № 23628
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора государственного учреждения "Кызылкогинская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 20 апреля 2021 года № 11-10/158 РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия на территорий на улице Ы.Алтынсарина Миялинского сельского округа, в связи с возникновением болезни бешенство среди крупного рогатого скота.
2. Признать утратившим силу решения акима Миялинского сельского округа от 20 апреля 2021 года № 35 "Об установлении ограничительных мероприятий" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4935).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Миялинского
сельского округа
С. Салыков