Индер аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 447-VI "2021 - 2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 2021 жылғы 7 қазандағы № 56-VII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 19 қазанда № 24815 болып тіркелді
ШЕШТІ:
1. Индер аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 447-VІ "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4850 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет тиiсiнше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның iшiнде 2021 жылға келесідей көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 12 140 406 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 367 491 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 40 988 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 19 748 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 10 712 179 мың теңге;
2) шығындар – 12 802 096 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 48 600 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 74 144 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 25 544 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -710 290 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 710 290 мың теңге:
қарыздар түсімі – 574 144 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 25 544 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 161 690 мың теңге.".
2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение Индерского районного маслихата от 23 декабря 2020 года № 447-VІ "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Индерского районного маслихата Атырауской области от 7 октября 2021 года № 56-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 19 октября 2021 года № 24815
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Индерского районного маслихата "О районном бюджете на 2021-2023 годы" от 23 декабря 2020 года № 447-VІ (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4850) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 12 140 406 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 367 491 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 40 988 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 19 748 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 10 712 179 тысяч тенге;
2) затраты – 12 802 096 тысяч тенге.".
3) чистое бюджетное кредитование – 48 600 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 74 144 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 25 544 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -710 290 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 710 290 тысяч тенге:
поступление займов – 574 144 тысяч тенге;
погашение займов – 25 544 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 161 690 тысяч тенге."
пункт 2 изложить в новой редакции:

"2. Аудан бюджетінде жалпы мемлекеттік салықтар түсімінің жалпы сома нормативі 2021 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
корпоративтік табыс салығы бойынша – 30%;
төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша– 100%;
әлеуметтік салық бойынша – 75%.
6-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен 4 015 271 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы және нысаналы даму трансферттері көзделгенi ескерілсін.".
7-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

"2. Утвердить на 2021 год норматив общей суммы поступлений общего сударственных налогов в районном бюджете в следующих объемах:
по корпоративному подоходному налогу – 30%;
по индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты – 100%;
по социальному налогу – 75%.".
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Учесть, что в районном бюджете на 2021 год предусмотрены целевые текущие трансферты и целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета в сумме 4 015 271 тысяч тенге.".
пункт 7 изложить в новой редакции:

"7. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен 2 056 757 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы және нысаналы даму трансферттері көзделгенi ескерілсін.".
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Мәслихат хатшысы Б. Сапаров
Индер аудандық мәслихатының 2021 жылғы 7 қазандағы № 56-VII шешіміне қосымша

"7. Учесть, что в районном бюджете на 2021 год предусмотрены целевые текущие трансферты и целевые трансферты на развитие из областного бюджета в сумме 2 056 757 тысяч тенге."
приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь маслихата Б. Сапаров
Приложение к решению Индерского районного маслихата от 7 октября 2021 года № 56-VII