Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Атырау облысы Құрманғазы ауданы Ақкөл ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 11 мамырдағы № 16 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 12 мамырда № 4952 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Құрманғазы ауданы Ақкөл ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 9 тамыздағы № 31 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Құрманғазы ауданы Ақкөл ауылдық округі әкімінің 09.08.2021 № 31 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына сәйкес, "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Құрманғазы аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің бас мемлекеттік ветеринариялық – санитариялық инспекторының 2021 жылғы 04 мамырдағы № 12-11/103 ұсынысы негізінде, Ақкөл ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мүйізді ірі қара малы Бруцеллез ауруының пайда болуына байланысты, округ тұрғыны Е. Назаровтың жеке мал қорасы орналасқан Құлес Тәкешов көшесі (түгел көше) аумақтарына шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Атырау облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Құрманғазы аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнына (келісім бойынша), "Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Атырау облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Құрманғазы аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша) осы шешімнен туындайтын қажетті шараларды алу ұсынылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақкөл ауылдық округінің әкімі Б. Рамазанов

Об установлении ограничительных мероприятии
Решение акима сельского округа Акколь Курмангазинского района Атырауской области от 11 мая 2021 года № 16. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 12 мая 2021 года № 4952. Утратило силу решением акима сельского округа Акколь Курмангазинского района Атырауской области от 9 августа 2021 года № 31 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением акима сельского округа Акколь Курмангазинского района Атырауской области от 09.08.2021 № 31 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора государственного учреждения "Курмангазинская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 04 мая 2021 года № 12-11/103, аким сельского округа Акколь РЕШИЛ:
1. В связи с возникновением болезни бруцеллез среди крупного рогатого скота установить ограничительные мероприятия на территории частного скотного двора жителя округа Е. Назарова, расположенного по улице Кулес Такешова (полностью улица).
2. Рекомендовать коммунальному государственному предприятию на праве хозяйственного ведения "Курмангазинская районная больница" Управления здравоохранения Атырауской области (по согласованию), Республиканскому государственному учреждению "Курмангазинское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Атырауской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан" (по согласованию) принять необходимые меры вытекающего из данного решения.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Акколь Б. Рамазанов