Шектеу іс-шараларын алып тастау және Атырау облысы Құрманғазы ауданы Көптоғай ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 29 сәуірдегі № 6 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы Құрманғазы ауданы Көптоғай ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 26 шілдедегі № 11 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 27 шiлдеде № 23734 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабының 8) тармақшасына, Қазақстан Республикасы "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабының 1-тармағына сәйкес, Құрманғазы ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2021 жылғы 3 маусымдағы № 7 ұсынысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Атырау облысы Құрманғазы ауданы Көптоғай ауылдық округінің Х. Елжанов көшесінің аумағында, ірі қара малдарының арасында бруцеллез ауруын жою бойынша кешенді ветеринарлық іс-шаралары жүргізілуіне байланысты белгіленген шектеу іс-шаралары алып тасталсын.
2. Атырау облысы Құрманғазы ауданы Көптоғай ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 29 сәуірдегі № 6 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4946 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Округ әкімі Ж. Хасанов

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решение акима Коптогайского сельского округа Курмангазинского района Атырауской области от 29 апреля 2021 года № 6 "Об установлении ограничительных мероприятий"
Решение акима сельского округа Коптогай Курмангазинского района Атырауской области от 26 июля 2021 года № 11. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 июля 2021 года № 23734
В соответствии с подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Курмангазинского района от 3 июня 2021 года № 7 РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия, установленные на территории улицы Х. Елжанова Коптогайского сельского округа Курмангазинского района Атырауской области, в связи с проведением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации болезни бруцеллез среди крупного рогатого скота.
2. Признать утратившим силу решение акима Коптогайского сельского округа Курмангазинского района Атырауской области от 29 апреля 2021 года № 6 "Об установлении ограничительных мероприятий" (Зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4946).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким округа Ж. Хасанов