Түркістан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 11 желтоқсандағы № 54/557-VI "2021-2023 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облыстық мәслихатының 2021 жылғы 18 маусымдағы № 7/58-VIІ шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 2 шілдеде № 23249 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Түркістан облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2021-2023 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Түркістан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 11 желтоқсандағы № 54/557-VI (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5953 тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Түркістан облысының 2021-2023 жылдарға арналған облыстық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 995 324 814 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 37 881 647 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 10 046 842 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 215 675 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 947 180 650 мың теңге;
2) шығындар – 1 019 785 266 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 21 389 591 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 46 643 420 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 25 253 829 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 233 036 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 233 036 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – - 46 083 079 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 46 083 079 мың теңге.";
2-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"2. 2021 жылға облыстық бюджетке және аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне кірістерді бөлу нормативтері келесідей мөлшерлерде белгіленсін:
ірі кәсіпкерлік субъектілерінен және мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, заңды тұлғалардан алынатын корпоративтік табыс салығы бойынша аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне – 50 пайыз;
облыстық бюджетке басқа аудандардан (облыстық маңызы бар қалалардан) – 50 пайыз;
төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша:
Бәйдібек ауданының бюджетіне – 35 пайыз;
Жетісай ауданының – 44,5 пайыз;
Қазығұрт ауданының – 50 пайыз;
Келес ауданының – 42,7 пайыз;
Мақтаарал ауданының – 50 пайыз;
Ордабасы ауданының – 44,8 пайыз;
Отырар ауданының – 50 пайыз;
Сайрам ауданының – 43,4 пайыз;
Сарыағаш ауданының – 45,1 пайыз;
Созақ ауданының – 9,1 пайыз;
Төлеби ауданының – 36,4 пайыз;
Түлкібас ауданының – 34 пайыз;

О внесении изменений в решение Туркестанского областного маслихата от 11 декабря 2020 года № 54/557-VI "Об областном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Туркестанского областного маслихата от 18 июня 2021 года № 7/58-VIІ. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 2 июля 2021 года № 23249. Прекращено действие в связи с истечением срока
Туркестанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Туркестанского областного маслихата от 11 декабря 2020 года № 54/557-VI "Об областном бюджете на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5953) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить областной бюджет Туркестанской области на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 995 324 814 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 37 881 647 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 10 046 842 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 215 675 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 947 180 650 тысяч тенге;
2) затраты – 1 019 785 266 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 21 389 591 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 46 643 420 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 25 253 829 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 233 036 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 233 036 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – - 46 083 079 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 46 083 079 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Установить на 2021 год нормативы распределения доходов в областной бюджет и районные (городов областного значения) бюджеты в следующих размерах:
по корпоративному подоходному налогу с юридических лиц, за исключением поступлений от субъектов крупного предпринимательства и организаций нефтяного сектора, в районные (городов областного значения) бюджеты – 50 процентов;
в областной бюджет от районов (городов областного значения) – 50 процентов;
по индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты:
в бюджет района Байдибек – 35 процентов;
Жетысайского района – 44,5 процента;
Казыгуртского района – 50 процентов;
Келесского района – 42,7 процента;
Мактааральского района – 50 процентов;
Ордабасынского района – 44,8 процента;
Отрарского района – 50 процентов;
Сайрамского района – 43,4 процента;
Сарыагашского района – 45,1 процента;
Сузакского района – 9,1 процента;
Толебийского района – 36,4 процента;
Тюлькубасского района – 34 процента;

Шардара ауданының – 44,2 пайыз;
Арыс қаласының – 51 пайыз;
Кентау қаласының – 57,1 пайыз;
Түркістан қаласының – 73,7 пайыз;
облыстық бюджетке:
Бәйдібек ауданынан – 65 пайыз;
Жетісай ауданынан – 55,5 пайыз;
Қазығұрт ауданынан – 50 пайыз;
Келес ауданынан – 57,3 пайыз;
Мақтаарал ауданынан – 50 пайыз;
Ордабасы ауданынан – 55,2 пайыз;
Отырар ауданынан – 50 пайыз;
Сайрам ауданынан – 56,6 пайыз;
Сарыағаш ауданынан – 54,9 пайыз;
Сауран ауданынан – 100 пайыз;
Созақ ауданынан – 90,9 пайыз;
Төлеби ауданынан – 63,6 пайыз;
Түлкібас ауданынан – 66 пайыз;
Шардара ауданынан – 55,8 пайыз;
Арыс қаласынан – 49 пайыз;
Кентау қаласынан – 42,9 пайыз;
Түркістан қаласынан – 26,3 пайыз;
төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша Жетісай, Сауран аудандарынан және Кентау, Түркістан қалаларынан басқа аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне – 50 пайыз;
Жетісай ауданының бюджетіне – 8,8 пайыз;
Кентау қаласының – 63,2 пайыз;
Түркістан қаласының – 78,4 пайыз;
облыстық бюджетке Жетісай, Сауран аудандарынан және Кентау, Түркістан қалаларынан басқа аудандардан (облыстық маңызы бар қалалардан) – 50 пайыз;
Жетісай ауданынан – 91,2 пайыз;
Сауран ауданынан – 100 пайыз;
Кентау қаласынан – 36,8 пайыз;
Түркістан қаласынан – 21,6 пайыз;
әлеуметтік салық бойынша:
Бәйдібек ауданының бюджетіне – 64,8 пайыз;
Жетісай ауданының – 38,5 пайыз;
Қазығұрт ауданының – 36,4 пайыз;
Келес ауданының – 31,2 пайыз;
Мақтаарал ауданының – 41,2 пайыз;
Ордабасы ауданының – 36 пайыз;
Отырар ауданының – 50 пайыз;
Сайрам ауданының – 38,3 пайыз;
Сарыағаш ауданының – 39,8 пайыз;
Төлеби ауданының – 32,9 пайыз;
Түлкібас ауданының – 30,6 пайыз;
Шардара ауданының – 44,5 пайыз;
Арыс қаласының – 75,9 пайыз;
Кентау қаласының – 67,7 пайыз;
Түркістан қаласының – 75,8 пайыз;
облыстық бюджетке:
Бәйдібек ауданынан – 35,2 пайыз;
Жетісай ауданынан – 61,5 пайыз;
Қазығұрт ауданынан – 63,6 пайыз;
Келес ауданынан – 68,8 пайыз;
Мақтаарал ауданынан – 58,8 пайыз;
Ордабасы ауданынан – 64 пайыз;
Отырар ауданынан – 50 пайыз;
Сайрам ауданынан – 61,7 пайыз;
Сарыағаш ауданынан – 60,2 пайыз;
Сауран ауданынан – 100 пайыз;
Созақ ауданынан – 100 пайыз;
Төлеби ауданынан – 67,1 пайыз;
Түлкібас ауданынан – 69,4 пайыз;
Шардара ауданынан – 55,5 пайыз;
Арыс қаласынан – 24,1 пайыз;
Кентау қаласынан – 32,3 пайыз;
Түркістан қаласынан – 24,2 пайыз;
төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне 100 пайыз;
өңірдің әлеуметтік-экономикалық дамуы мен оның инфрақұрылымын дамытуға жер қойнауын пайдаланушылардың аударымдары бойынша облыстық бюджетке – 100 пайыз.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімінің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

Шардаринского района – 44,2 процента;
города Арысь – 51 процент;
города Кентау – 57,1 процента;
города Туркестан – 73,7 процента;
в областной бюджет:
от района Байдибек – 65 процентов;
Жетысайского района – 55,5 процента;
Казыгуртского района – 50 процентов;
Келесского района – 57,3 процента;
Мактааральского района – 50 процентов;
Ордабасынского района – 55,2 процента;
Отрарского района – 50 процентов;
Сайрамского района – 56,6 процента;
Сарыагашского района – 54,9 процента;
района Сауран – 100 процентов;
Сузакского района – 90,9 процента;
Толебийского района – 63,6 процента;
Тюлькубасского района – 66 процентов;
Шардаринского района – 55,8 процента;
города Арысь – 49 процентов;
города Кентау – 42,9 процента;
города Туркестан – 26,3 процента;
по индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты, кроме Жетысайского района, района Сауран и городов Кентау, Туркестан, в районные (городов областного значения) бюджеты – 50 процентов;
в бюджет Жетысайского района – 8,8 процента;
города Кентау – 63,2 процента;
города Туркестан – 78,4 процента;
в областной бюджет, кроме Жетысайского района, района Сауран и городов Кентау, Туркестан, от районов (городов областного значения) – 50 процентов;
от Жетысайского района – 91,2 процента;
района Сауран – 100 процентов;
города Кентау – 36,8 процента;
города Туркестан – 21,6 процента;
по социальному налогу:
в бюджет района Байдибек – 64,8 процента;
Жетысайского района – 38,5 процента;
Казыгуртского района – 36,4 процента;
Келесского района – 31,2 процента;
Мактааральского района – 41,2 процента;
Ордабасынского района – 36 процентов;
Отрарского района – 50 процентов;
Сайрамского района – 38,3 процента;
Сарыагашского района – 39,8 процента;
Толебийского района – 32,9 процента;
Тюлькубасского района – 30,6 процента;
Шардаринского района – 44,5 процента;
города Арысь – 75,9 процента;
города Кентау – 67,7 процента;
города Туркестан – 75,8 процента;
в областной бюджет:
от района Байдибек – 35,2 процента;
Жетысайского района – 61,5 процента;
Казыгуртского района – 63,6 процента;
Келесского района – 68,8 процента;
Мактааральского района – 58,8 процента;
Ордабасынского района – 64 процента;
Отрарского района – 50 процентов;
Сайрамского района – 61,7 процента;
Сарыагашского района – 60,2 процента;
района Сауран – 100 процентов;
Сузакского района – 100 процентов;
Толебийского района – 67,1 процента;
Тюлькубасского района – 69,4 процента;
Шардаринского района – 55,5 процента;
города Арысь – 24,1 процента;
города Кентау – 32,3 процента;
города Туркестан – 24,2 процента;
по индивидуальному подоходному налогу с доходов, не облагаемых у источника выплаты, в районные (городов областного значения) бюджеты – 100 процентов;
по отчислениям недропользователей на социально-экономическое развитие региона и развитие его инфраструктуры в областной бюджет – 100 процентов.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

2. "Түркістан облыстық мәслихаты аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Қазақстан Республикасы Әділет Министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді ресми жарияланғаннан кейін Түркістан облыстық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Түркістан облыстық
мәслихатының сессия төрағасы А. Орман
Түркістан облыстық
мәслихатының хатшысы К. Балабиев
Түркістан облыстық
мәслихаты 2021 жылғы
18 маусымдағы № 7/58-VII
Шешімге қосымша
Түркістан облыстық
мәслихатының 2020 жылғы
11 желтоқсандағы № 54/557-VI
шешіміне 1-қосымша
2021 жылға арналған облыстық бюджет
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
1
2
3
І. Кірістер

2. Государственному учреждению "Аппарат Туркестанского областного маслихата" в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан, обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Туркестанского областного маслихата после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Туркестанского
областного маслихата А. Орман
Секретарь Туркестанского
областного маслихата К. Балабиев
Приложение к решению
Туркестанский областной
маслихат от 18 июня
2021 года № 7/58-VII
Приложение 1 к решению
Туркестанского областного
маслихата от 11 декабря
2020 года № 54/557-VI
Областной бюджет на 2021 год
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
1
2
3
I. Доходы

11 496
087
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
431 840
05
Денсаулық сақтау
17 027 177
2
Халықтың денсаулығын қорғау
5 427 558
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2 962 309
038
Деңсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
2 962 309
754
Облыстың қоғамдық денсаулық басқармасы
2 465 249
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
49 319
015
Қаржы лизингі шарттарында сатып алынған санитариялық көлік және сервистік қызмет көрсетуді талап ететін медициналық бұйымдар бойынша лизинг төлемдерін өтеу
1 514 286
041
Облыстардың жергілікті өкілдік органдарының шешімі бойынша тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемімен қосымша қамтамасыз ету
901 434
042
Медициналық ұйымның сот шешімі негізінде жүзеге асырылатын жыныстық құмарлықты төмендетуге арналған іс-шараларды жүргізу
210
3
Мамандандырылған медициналық көмек
5 955 220
754
Облыстың қоғамдық денсаулық басқармасы
5 955 220
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
5 955 220
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
64 151
754
Облыстың қоғамдық денсаулық басқармасы
64 151
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
64 151
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
5 580 248
754
Облыстың қоғамдық денсаулық басқармасы
5 580 248
001
Жергілікті деңгейде қоғамдық денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
220 603
004
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
5 016 312
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС профилактикасы және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
56 642
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
65 351
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
45 661
023
Медициналық және фармацевтикалық қызметкерлерді әлеуметтік қолдау
117 000
037
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен денсаулық сақтау ұйымдарының міндеттемелері бойынша кредиттік қарызды өтеу
58 679
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
53 783 888
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
4 186 755
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
3 059 927
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
628 321
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету

11 496
087
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
431 840
05
Здравоохранение
17 027 177
2
Охрана здоровья населения
5 427 558
271
Управление строительства области
2 962 309
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
2 962 309
754
Управление общественного здоровья области
2 465 249
007
Пропаганда здорового образа жизни
49 319
015
Возмещение лизинговых платежей по санитарному транспорту, медицинским изделиям, требующие сервисного обслуживания, приобретенных на условиях финансового лизинга
1 514 286
041
Дополнительное обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи по решению местных представительных органов областей
901 434
042
Проведение медицинской организацией мероприятий, снижающих половое влечение, осуществляемые на основании решения суда
210
3
Специализированная медицинская помощь
5 955 220
754
Управление общественного здоровья области
5 955 220
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
5 955 220
5
Другие виды медицинской помощи
64 151
754
Управление общественного здоровья области
64 151
029
Областные базы специального медицинского снабжения
64 151
9
Прочие услуги в области здравоохранения
5 580 248
754
Управление общественного здоровья области
5 580 248
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области общественного здоровья
220 603
004
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
5 016 312
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
56 642
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
65 351
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
45 661
023
Социальная поддержка медицинских и фармацевтических работников
117 000
037
Погашение кредиторской задолженности по обязательствам организаций здравоохранения за счет средств местного бюджета
58 679
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
53 783 888
1
Социальное обеспечение
4 186 755
256
Управление координации занятости и социальных программ области
3 059 927
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
628 321
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания

54 542
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
784 226
752
Облыстың қоғамдық даму басқармасы
784 226
001
Жергілікті деңгейде қоғамдық даму саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
549 810
006
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
226 961
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
7 455
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
1 073 118
1
Отын және энергетика
1 073 118
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 073 118
007
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
37 862
081
Елді мекендерді шаруашылық-ауыз сумен жабдықтау үшін жерасты суларына іздестіру-барлау жұмыстарын ұйымдастыру және жүргізу
1 035 256
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
56 620 524
1
Ауыл шаруашылығы
40 312 165
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
37 824 538
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
491 938
002
Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау
1 050 000
008
Cаны зиян тигізудің экономикалық шегінен жоғары зиянды және аса қауіпті зиянды организмдерге, карантинді объектілерге қарсы өңдеулер жүргізуге арналған пестицидтердің, биоагенттердiң (энтомофагтардың) құнын субсидиялау
870 290
010
Жеке және заңды тұлғаларға жеміс дақылдарының бактериялық күйігін жұқтырған жойылған жеміс-жидек дақылдарын отырғызу мен өсіру шығындарын өтеу
552
011
Мал қорымдарын (биотермиялық шұңқырларды) салуды, реконструкциялауды ұйымдастыру және оларды күтіп-ұстауды қамтамасыз ету
51 227
012
Ауру жануарларды санитариялық союды ұйымдастыру
17 352
013
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
104 524
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
142 491
018
Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру
4 076
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
42 000
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
55 000
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
547 200
036
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнім мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу

54 542
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
784 226
752
Управление общественного развития области
784 226
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области общественного развития
549 810
006
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
226 961
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
7 455
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
1 073 118
1
Топливо и энергетика
1 073 118
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
1 073 118
007
Развитие теплоэнергетической системы
37 862
081
Организация и проведение поисково-разведочных работ на подземные воды для хозяйственно-питьевого водоснабжения населенных пунктов
1 035 256
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
56 620 524
1
Сельское хозяйство
40 312 165
255
Управление сельского хозяйства области
37 824 538
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
491 938
002
Субсидирование развития семеноводства
1 050 000
008
Субсидирование стоимости пестицидов, биоагентов (энтомофагов), предназначенных для проведения обработки против вредных и особо опасных вредных организмов с численностью выше экономического порога вредоносности и карантинных объектов
870 290
010
Возмещение физическим и юридическим лицам затрат на закладку и выращивание уничтоженных плодово-ягодных культур, зараженных бактериальным ожогом плодовых
552
011
Организация строительства, реконструкции скотомогильников (биотермических ям) и обеспечение их содержания
51 227
012
Организация санитарного убоя больных животных
17 352
013
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
104 524
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
142 491
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
4 076
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
42 000
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
55 000
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
547 200
036
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека

9 960 957
13
Басқалар
78 263 727
1
Экономикалық қызметтерді реттеу
1 643 783
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 643 783
040
Арнайы экономикалық аймақтардың, индустриялық аймақтардың, индустриялық парктердің инфрақұрылымын дамыту
1 643 783
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
9 906 878
278
Облыстың кәсіпкерлік және сауда басқармасы
7 121 635
004
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
100 000
006
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
5 564 761
007
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
1 301 397
008
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
107 477
082
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жаңа бизнес-идеяларды іске асыру үшін жас кәсіпкерлерге мемлекеттік гранттар беру
48 000
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
2 690 543
024
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
2 690 543
756
Облыстың инвестиция және экспорт басқармасы
94 700
005
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
94 700
9
Басқалар
66 713 066
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
440 044
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
440 044
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
33 341 169
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
33 341 169
271
Облыстың құрылыс басқармасы
21 923 963
078
Өңірлерді дамытудың 2025 жылға дейінгі мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту
19 483 274
097
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
2 440 689
278
Облыстың кәсіпкерлік және сауда басқармасы
72 708
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және сауданы дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
72 708
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
3 323 800
037
Өңірлерді дамытудың 2025 жылға дейінгі мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту
2 913 572
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау

9 960 957
13
Прочие
78 263 727
1
Регулирование экономической деятельности
1 643 783
271
Управление строительства области
1 643 783
040
Развитие инфраструктуры специальных экономических зон, индустриальных зон, индустриальных парков
1 643 783
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
9 906 878
278
Управление предпринимательства и торговли области
7 121 635
004
Поддержка частного предпринимательства в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
100 000
006
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
5 564 761
007
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
1 301 397
008
Поддержка предпринимательской деятельности
107 477
082
Предоставление государственных грантов молодым предпринимателям для реализации новых бизнес-идей в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
48 000
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
2 690 543
024
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
2 690 543
756
Управление инвестиции и экспорта области
94 700
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
94 700
9
Прочие
66 713 066
256
Управление координации занятости и социальных программ области
440 044
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
440 044
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
33 341 169
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
33 341 169
271
Управление строительства области
21 923 963
078
Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Государственной программы развития регионов до 2025 года
19 483 274
097
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
2 440 689
278
Управление предпринимательства и торговли области
72 708
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и торговли
72 708
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
3 323 800
037
Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Государственной программы развития регионов до 2025 года
2 913 572
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства