Түркістан облысы Арыс қаласының және Ордабасы ауданының шекараларын өзгерту туралы
Түркістан облыстық мәслихатының 2021 жылғы 19 тамыздағы № 8/80-VII бірлескен шешімі және Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 2021 жылғы 20 тамыздағы № 183 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 9 қыркүйекте № 24286 болып тiркелдi
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 11-бабының 2) тармақшасына сәйкес және Арыс қаласы және Ордабасы ауданы әкімдіктерінің және мәслихаттарының ұсыныстары негізінде, Түркістан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Түркістан облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Түркістан облысы Арыс қаласының және Ордабасы ауданының шекаралары, Арыс қаласының Ақдала ауылдық округінен 500,0 гектар жерді Ордабасы ауданының Бөржар ауылдық округінің шекарасына, Ордабасы ауданының Бөржар ауылдық округінен 500,0 гектар жерді Арыс қаласының Монтайтас ауылдық округінің шекарасына қосу жолымен өзгертілсін.
2. Түркістан облысы Арыс қаласының және Арыс қаласының Қожатоғай ауылдық округінің шекаралары, Арыс қаласының Қожатоғай ауылдық округінен 491,0 гектар жерді Арыс қаласының шекарасына қосу жолымен өзгертілсін.
3. "Түркістан облысы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бірлескен Түркістан облысы әкімдігінің қаулысы мен Түркістан облыстық мәслихатының шешімін Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бірлескен Түркістан облысы әкімдігінің қаулысы мен Түркістан облыстық мәслихатының шешімін ресми жарияланғаннан кейін Түркістан облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы бірлескен Түркістан облысы әкімдігінің қаулысының және Түркістан облыстық мәслихаты шешімінің орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Ұ.Қ.Тәжібаевқа жүктелсін.
5. Осы бірлескен Түркістан облысы әкімдігінің қаулысы мен Түркістан облыстық мәслихатының шешімі оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Түркістан облысы әкімінің
міндетін атқарушы А. Жетпісбай
Түркістан облыстық
мәслихатының хатшысы К. Балабиев

Об изменениях границ города Арысь и Ордабасынского района Туркестанской области
Совместные решение Туркестанского областного маслихата от 19 августа 2021 года № 8/80-VII и постановление акимата Туркестанской области от 20 августа 2021 года № 183. Зарегистрированы в Министерстве юстиции Республики Казахстан 9 сентября 2021 года № 24286
В соответствии с подпунктом 2) статьи 11 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и на основании предложений акиматов и маслихатов города Арысь и Ордабасынского района, акимат Туркестанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Туркестанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Изменить границы города Арысь и Ордабасынского района Туркестанской области, путем включения в границы Монтайтасского сельского округа города Арысь 500,0 гектаров земель, передаваемых из Буржарского сельского округа Ордабасынского района и включения в границы Буржарского сельского Ордабасынского района 500,0 гектаров земель, передаваемых из Акдалинского сельского округа города Арысь.
2. Изменить границы города Арысь и сельского округа Кожатогай города Арысь Туркестанской области путем включения в границы города Арысь 491,0 гектаров земель, передаваемых из сельского округа Кожатогай города Арысь.
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Туркестанской области" в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан, обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего совместного постановления акимата Туркестанской области и решения Туркестанского областного маслихата в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего совместного постановления акимата Туркестанской области и решения Туркестанского областного маслихата на интернет-ресурсе акимата Туркестанской области после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего совместного постановления акимата Туркестанской области и решения Туркестанского областного маслихата возложить на заместителя акима области Тажибаева У.К.
5. Настоящее совместное постановление акимата Туркестанской области и решение Туркестанского областного маслихата вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима Туркестанской области А. Жетпісбай
Секретарь Туркестанского
областного маслихата К. Балабиев