2022-2024 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы
Түркістан облыстық мәслихатының 2021 жылғы 10 желтоқсандағы № 13/122-VIІ шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 22 желтоқсанда № 25905 болып тiркелдi
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01. бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 8-бабының 2-тармағына, 75-бабының 2-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Түркістан облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Түркістан облысының 2022-2024 жылдарға арналған облыстық бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 1 181 534 500 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 53 869 164 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 14 251 555 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 50 000 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 1 113 363 781 мың теңге;
2) шығындар – 1 219 908 954 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – - 29 864 796 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 9 543 722 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 39 408 518 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 79 570 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 109 570 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 30 000 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – - 8 589 228 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 8 589 228 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облыстық мәслихатының 13.12.2022 № 19/231-VII шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2022 жылға облыстық бюджетке және аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне кірістерді бөлу нормативтері келесідей мөлшерлерде белгіленсін:
ірі кәсіпкерлік субъектілерінен және мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, заңды тұлғалардан алынатын корпоративтік табыс салығы бойынша аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне - 50 пайыз;
облыстық бюджетке басқа аудандардан (облыстық маңызы бар қалалардан) - 50 пайыз;
төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша:
Бәйдібек ауданының бюджетіне – 32,7 пайыз;
Жетісай ауданының – 33,5 пайыз;
Қазығұрт ауданының – 35,8 пайыз;
Келес ауданының – 27,7 пайыз;
Мақтаарал ауданының – 26,8 пайыз;
Ордабасы ауданының – 23,9 пайыз;
Отырар ауданының – 45,5 пайыз;
Сайрам ауданының – 26,8 пайыз;
Сарыағаш ауданының – 39,5 пайыз;

Об областном бюджете на 2022-2024 годы
Решение Туркестанского областного маслихата от 10 декабря 2021 года № 13/122-VIІ. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22 декабря 2021 года № 25905. Прекращено действие в связи с истечением срока
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2022.
В соответствии с пунктом 2 статьи 8, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Туркестанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить областной бюджет Туркестанской области на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 181 534 500 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 53 869 164 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 14 251 555 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 50 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 113 363 781 тысяч тенге;
2) затраты – 1 219 908 954 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – - 29 864 796 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 9 543 722 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 39 408 518 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 79 570 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финасовых активов – 109 570 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 30 000 тысяч тенге;
5) профицит бюджета – -8 589 228 тысяч тенге;
6) использование профицита бюджета – 8 589 228 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Туркестанского областного маслихата от 13.12.2022 № 19/231-VII (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Установить на 2022 год нормативы распределения доходов в областной бюджет и районные (городов областного значения) бюджеты в следующих размерах:
по корпоративному подоходному налогу с юридических лиц, за исключением поступлений от субъектов крупного предпринимательства и организаций нефтяного сектора, в районные (городов областного значения) бюджеты – 50 процентов;
в областной бюджет от районов (городов областного значения) – 50 процентов;
по индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты:
в бюджет района Байдибек – 32,7 процента;
Жетысайского района – 33,5 процента;
Казыгуртского района – 35,8 процента;
Келесского района – 27,7 процента;
Мактааральского района – 26,8 процента;
Ордабасынского района – 23,9 процента;
Отрарского района – 45,5 процента;
Сайрамского района – 26,8 процента;
Сарыагашского района – 39,5 процента;

Сауран ауданының – 45,7 пайыз;
Созақ ауданының – 0,3 пайыз;
Төлеби ауданының – 29 пайыз;
Түлкібас ауданының – 34,2 пайыз;
Шардара ауданының – 45,9 пайыз;
Арыс қаласының – 31,2 пайыз;
Кентау қаласының – 18,9 пайыз;
Түркістан қаласының – 69,2 пайыз;
облыстық бюджетке:
Бәйдібек ауданынан – 67,3 пайыз;
Жетісай ауданынан – 66,5 пайыз;
Қазығұрт ауданынан – 64,2 пайыз;
Келес ауданынан – 72,3 пайыз;
Мақтаарал ауданынан – 73,2 пайыз;
Ордабасы ауданынан – 76,1 пайыз;
Отырар ауданынан – 54,5 пайыз;
Сайрам ауданынан – 73,2 пайыз;
Сарыағаш ауданынан – 60,5 пайыз;
Сауран ауданынан – 54,3 пайыз;
Созақ ауданынан – 99,7 пайыз;
Төлеби ауданынан – 71 пайыз;
Түлкібас ауданынан – 65,8 пайыз;
Шардара ауданынан – 54,1 пайыз;
Арыс қаласынан – 68,8 пайыз;
Кентау қаласынан – 81,1 пайыз;
Түркістан қаласынан – 30,8 пайыз;
төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша Жетісай, Қазығұрт, Ордабасы, Сайрам, Төлеби, Түлкібас аудандарынан және Кентау қаласынан басқа аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне – 50 пайыз;
Жетісай ауданының бюджетіне – 23,8 пайыз;
Қазығұрт ауданының – 32,3 пайыз;
Ордабасы ауданының – 83,6 пайыз;
Сайрам ауданының – 45,1 пайыз;
Төлеби ауданының – 20,9 пайыз;
Түлкібас ауданының – 31,2 пайыз;
Кентау қаласының – 25,3 пайыз;
облыстық бюджетке Жетісай, Қазығұрт, Ордабасы, Сайрам, Төлеби, Түлкібас аудандарынан және Кентау қаласынан басқа аудандардан (облыстық маңызы бар қалалардан) – 50 пайыз;
Жетісай ауданының бюджетінен – 76,2 пайыз;
Қазығұрт ауданының – 67,7 пайыз;
Ордабасы ауданының – 16,4 пайыз;
Сайрам ауданының – 54,9 пайыз;
Төлеби ауданының – 79,1 пайыз;
Түлкібас ауданының – 68,8 пайыз;
Кентау қаласының – 74,7 пайыз;
әлеуметтік салығы бойынша:
Бәйдібек ауданының бюджетіне – 37,7 пайыз;
Жетісай ауданының – 45,3 пайыз;
Қазығұрт ауданының – 37,3 пайыз;
Келес ауданының – 49,4 пайыз;
Мақтаарал ауданының – 74,3 пайыз;
Ордабасы ауданының – 43,3 пайыз;
Отырар ауданының – 50 пайыз;
Сайрам ауданының – 33,3 пайыз;
Сарыағаш ауданының – 42,1 пайыз;
Сауран ауданының – 36,9 пайыз;
Созақ ауданының – 16,7 пайыз;
Төлеби ауданының – 42,4 пайыз;
Түлкібас ауданының – 56,8 пайыз;
Шардара ауданының – 49,3 пайыз;
Арыс қаласының – 75,3 пайыз;
Кентау қаласының – 39,5 пайыз;
Түркістан қаласының – 67,2 пайыз;
облыстық бюджетке:

района Сауран – 45,7 процента;
Сузакского района – 0,3 процента;
Толебийского района – 29 процента;
Тюлькубасского района – 34,2 процента;
Шардаринского района – 45,9 процента;
города Арысь – 31,2 процента;
города Кентау – 18,9 процента;
города Туркестан – 69,2 процента;
в областной бюджет:
от района Байдибек – 67,3 процента;
Жетысайского района – 66,5 процента;
Казыгуртского района – 64,2 процента;
Келесского района – 72,3 процента;
Мактааральского района – 73,2 процента;
Ордабасынского района – 76,1 процента;
Отрарского района – 54,5 процентов;
Сайрамского района – 73,2 процента;
Сарыагашского района – 60,5 процента;
района Сауран – 54,3 процента;
Сузакского района – 99,7 процента;
Толебийского района – 71 процента;
Тюлькубасского района – 65,8 процента;
Шардаринского района – 54,1 процента;
города Арысь – 68,8 процента;
города Кентау – 81,1 процента;
города Туркестан – 30,8 процента;
по индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан не облагаемых у источника выплаты, кроме Жетысайского, Казыгуртского, Ордабасынского, Сайрамского, Толебийского, Тюлькубасского района и города Кентау, в районные (городов областного значения) бюджеты – 50 процентов;
в бюджет Жетысайского района – 23,8 процента;
Казыгуртского района – 32,3 процента;
Ордабасынского района – 83,6 процента;
Сайрамского района – 45,1 процента;
Толебийского района – 20,9 процента;
Тюлькубасского района – 31,2 процента;
города Кентау – 25,3 процента.
в областной бюджет, кроме Жетысайского, Казыгуртского, Ордабасынского, Сайрамского, Толебийского, Тюлькубасского района и города Кентау, от районов (городов областного значения) – 50 процентов;
от Жетысайского района – 76,2 процента
Казыгуртского района – 67,7 процента;
Ордабасынского района – 16,4 процента;
Сайрамского района – 54,9 процента;
Толебийского района – 79,1 процента;
Тюлькубасского района – 68,8 процента;
города Кентау – 74,7 процента;
по социальному налогу:
в бюджет района Байдибек – 37,7 процента;
Жетысайского района – 45,3 процента;
Казыгуртского района – 37,3 процента;
Келесского района – 49,4 процентов;
Мактааральского района – 74,3 процента;
Ордабасынского района – 43,3 процента;
Отрарского района – 50 процентов;
Сайрамского района – 33,3 процента;
Сарыагашского района – 42,1 процента;
района Сауран – 36,9 процента;
Созакского района – 16,7 процента;
Толебийского района – 42,4 процента;
Тюлькубасского района – 56,8 процента;
Шардаринского района – 49,3 процента;
города Арысь – 75,3 процента;
города Кентау – 39,5 процента;
города Туркестан – 67,2 процента;
в областной бюджет:

Бәйдібек ауданынан – 62,3 пайыз;
Жетісай ауданынан – 54,7 пайыз;
Қазығұрт ауданынан – 62,7 пайыз;
Келес ауданынан – 50,6 пайыз;
Мақтаарал ауданынан – 25,7 пайыз;
Ордабасы ауданынан – 56,7 пайыз;
Отырар ауданынан – 50 пайыз;
Сайрам ауданынан – 66,7 пайыз;
Сарыағаш ауданынан – 57,9 пайыз;
Сауран ауданынан – 63,1 пайыз;
Созақ ауданынан – 83,3 пайыз;
Төлеби ауданынан – 57,6 пайыз;
Түлкібас ауданынан – 43,2 пайыз;
Шардара ауданынан – 50,7 пайыз;
Арыс қаласынан – 24,7 пайыз;
Кентау қаласынан – 60,5 пайыз;
Түркістан қаласынан – 32,8 пайыз;
төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне – 100 пайыз;
өңірдің әлеуметтік-экономикалық дамуы мен оның инфрақұрылымын дамытуға жер қойнауын пайдаланушылардың аударымдары бойынша облыстық бюджетке – 100 пайыз.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облыстық мәслихатының 18.11.2022 № 18/224-VII шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. 2022 жылға облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) бюджеттерге берiлетiн субвенциялар мөлшерiнің жалпы сомасы 258 853 935 мың теңге болып қарастырылсын, оның iшiнде:
Бәйдібек ауданына - 10 590 911 мың теңге;
Жетісай ауданына - 23 797 303 мың теңге;
Қазығұрт ауданына - 15 134 777 мың теңге;
Келес ауданына - 17 684 579 мың теңге;
Мақтаарал ауданына - 18 659 904 мың теңге;
Ордабасы ауданына - 16 329 008 мың теңге;
Отырар ауданына - 11 674 622 мың теңге;
Сайрам ауданына - 23 517 029 мың теңге;
Сарыағаш ауданына - 23 501 865 мың теңге;
Созақ ауданына - 7 250 615 мың теңге;
Төлеби ауданына - 13 650 445 мың теңге;
Түлкібас ауданына - 11 440 439 мың теңге;
Шардара ауданына - 12 993 086 мың теңге;
Арыс қаласына - 11 339 168 мың теңге;
Кентау қаласына - 19 021 178 мың теңге;
Түркістан қаласына - 22 269 006 мың теңге.
4. 2022 жылға арналған облыстық бюджетте аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің қарастырылғаны ескерілсін, оның iшiнде:
облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы;
облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы;
облыстың сәулет және қала құрылысы басқармасы;
облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы бойынша.
Көрсетілген трансферттерді аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бөлу облыс әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады.
5. 2022 жылға арналған облыстық бюджетте аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттерінің қарастырылғаны ескерілсін, оның iшiнде:
облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы;
облыстың құрылыс басқармасы.
Көрсетілген трансферттерді аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бөлу облыс әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады.

от района Байдибек – 62,3 процента;
Жетысайского района – 54,7 процента;
Казыгуртского района – 62,7 процента;
Келесского района – 50,6 процента;
Мактааральского района – 25,7 процента;
Ордабасынского района – 56,7 процента;
Отрарского района – 50 процентов;
Сайрамского района – 66,7 процента;
Сарыагашского района – 57,9 процента;
района Сауран – 63,1 процента;
Сузакского района – 83,3 процента;
Толебийского района – 57,6 процента;
Тюлькубасского района – 43,2 процента;
Шардаринского района – 50,7 процента;
города Арысь – 24,7 процента;
города Кентау – 60,5 процента;
города Туркестан – 32,8 процента;
по индивидуальному подоходному налогу с доходов, не облагаемых у источника выплаты, в районные (городов областного значения) бюджеты – 100 процентов;
по отчислениям недропользователей на социально-экономическое развитие региона и развитие его инфраструктуры в областной бюджет – 100 процентов.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Туркестанского областного маслихата от 18.11.2022 № 18/224-VII (вводится в действие с 01.01.2022).
3. Предусмотреть на 2022 год размеры субвенций, передаваемых из областного бюджета в бюджеты районов (городов областного значения), в общей сумме 258 853 935 тысяч тенге, в том числе:
району Байдибек - 10 590 911 тысяч тенге;
Жетысайскому району - 23 797 303 тысячи тенге;
Казыгуртскому району - 15 134 777 тысяч тенге;
Келесскому району - 17 684 579 тысяч тенге;
Мактааральскому району - 18 659 904 тысячи тенге;
Ордабасынскому району - 16 329 008 тысяч тенге;
Отрарскому району - 11 674 622 тысячи тенге;
Сайрамскому району - 23 517 029 тысяч тенге;
Сарыагашскому району - 23 501 865 тысяч тенге;
Сузакскому району - 7 250 615 тысяч тенге;
Толебийскому району - 13 650 445 тысяч тенге;
Тюлькубасскому району - 11 440 439 тысяч тенге;
Шардаринскому району - 12 993 086 тысяч тенге;
городу Арысь - 11 339 168 тысяч тенге;
городу Кентау - 19 021 178 тысяч тенге;
городу Туркестан - 22 269 006 тысяч тенге.
4. Учесть, что в областном бюджете на 2022 год предусмотрены целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам, в том числе по:
управлению энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области;
управлению координации занятости и социальных программ области;
управление архитектуры и градостроительства области;
управлению пассажирского транспорта и автомобильных дорог области.
Распределение указанных трансфертов районным (городов областного значения) бюджетам осуществляется на основании постановления акимата области.
5. Учесть, что в областном бюджете на 2022 год предусмотрены целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам, в том числе по:
управлению энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области;
управлению строительства области.
Распределение указанных трансфертов районным (городов областного значения) бюджетам осуществляется на основании постановления акимата области.

6. 2022 жылға арналған облыстық бюджетте аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін кредиттер қарастырылғаны ескерілсін.
Көрсетілген кредиттерді аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бөлу облыс әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады.
7. Облыс әкімдігінің 2022 жылға арналған резервi 1 985 149 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облыстық мәслихатының 14.09.2022 № 17/204-VII шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).

6. Учесть, что в областном бюджете на 2022 год предусмотрено кредитование районных (городов областного значения) бюджетов на реализацию мер социальной поддержки специалистов.
Распределение кредитования районным (городов областного значения) бюджетам осуществляется на основании постановления акимата области.
7. Утвердить резерв акимата области на 2022 год в сумме 1 985 149 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 - в редакции решения Туркестанского областного маслихата от 14.09.2022 № 17/204-VII (вводится в действие с 01.01.2022).

8. 2022 жылға арналған жергілікті бюджеттің атқарылуы процесiнде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттiк бағдарламалардың тiзбесi 4-қосымшаға сәйкес бекiтiлсiн.
9. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Түркістан облыстық
мәслихатының хатшысы К. Балабиев
Түркістан облыстық
мәслихатының 2021 жылғы
10 желтоқсандағы № 13/122-VIІ
шешіміне 1-қосымша
2022 жылға арналған облыстық бюджет
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Түркістан облыстық мәслихатының 13.12.2022 № 19/231-VII шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
1
2
3
І. Кірістер

8. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местных бюджетов на 2022 год, согласно приложению 4.
9. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Туркестанского
областного маслихата К. Балабиев
Приложение 1 к решению
Туркестанского областного
маслихата от 10 декабря
2021 года № 13/122-VIІ
Областной бюджет на 2022 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Туркестанского областного маслихата от 13.12.2022 № 19/231-VII (вводится в действие с 01.01.2022).
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
1
2
3
I. Доходы

1 685 339
754
Облыстың қоғамдық денсаулық басқармасы
3 654 031
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
47 240
015
Қаржы лизингі шарттарында сатып алынған санитариялық көлік және сервистік қызмет көрсетуді талап ететін медициналық бұйымдар бойынша лизинг төлемдерін өтеу
1 574 739
041
Облыстардың жергілікті өкілдік органдарының шешімі бойынша тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемімен қосымша қамтамасыз ету
2 031 793
042
Медициналық ұйымның сот шешімі негізінде жүзеге асырылатын жыныстық құмарлықты төмендетуге арналған іс-шараларды жүргізу
259
3
Мамандандырылған медициналық көмек
7 937 797
754
Облыстың қоғамдық денсаулық басқармасы
7 937 797
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
7 937 797
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
73 059
754
Облыстың қоғамдық денсаулық басқармасы
73 059
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
73 059
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
7 386 203
754
Облыстың қоғамдық денсаулық басқармасы
7 386 203
001
Жергілікті деңгейде қоғамдық денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
274 652
004
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
6 976 681
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС профилактикасы және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
55 887
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
21 300
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
45 683
023
Медициналық және фармацевтикалық қызметкерлерді әлеуметтік қолдау
12 000
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
44 914 122
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
6 467 393
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
3 260 827
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
656 788
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
375 048
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету

1 685 339
754
Управление общественного здоровья области
3 654 031
007
Пропаганда здорового образа жизни
47 240
015
Возмещение лизинговых платежей по санитарному транспорту, медицинским изделиям, требующие сервисного обслуживания, приобретенных на условиях финансового лизинга
1 574 739
041
Дополнительное обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи по решению местных представительных органов областей
2 031 793
042
Проведение медицинской организацией мероприятий, снижающих половое влечение, осуществляемые на основании решения суда
259
3
Специализированная медицинская помощь
7 937 797
754
Управление общественного здоровья области
7 937 797
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
7 937 797
5
Другие виды медицинской помощи
73 059
754
Управление общественного здоровья области
73 059
029
Областные базы специального медицинского снабжения
73 059
9
Прочие услуги в области здравоохранения
7 386 022
754
Управление общественного здоровья области
7 386 022
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области общественного здоровья
274 652
004
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
6 976 500
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
55 887
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
21 300
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
45 683
023
Социальная поддержка медицинских и фармацевтических работников
12 000
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
44 914 122
1
Социальное обеспечение
6 467 393
256
Управление координации занятости и социальных программ области
3 260 827
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
656 788
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
375 048
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания

1 016 166
001
Жергілікті деңгейде қоғамдық даму саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
772 137
006
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
244 029
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
4 521 738
1
Отын және энергетика
4 521 738
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
4 521 738
007
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
4 000 000
081
Елді мекендерді шаруашылық-ауыз сумен жабдықтау үшін жерасты суларына іздестіру-барлау жұмыстарын ұйымдастыру және жүргізу
521 738
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
54 335 312
1
Ауыл шаруашылығы
39 580 135
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
37 009 183
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
409 520
002
Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау
257 974
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
13 160
006
Басым дақылдардың өндірісін дамытуды субсидиялау
432 075
008
Cаны зиян тигізудің экономикалық шегінен жоғары зиянды және аса қауіпті зиянды организмдерге, карантинді объектілерге қарсы өңдеулер жүргізуге арналған пестицидтердің, биоагенттердiң (энтомофагтардың) құнын субсидиялау
395 000
011
Мал қорымдарын (биотермиялық шұңқырларды) салуды, реконструкциялауды ұйымдастыру және оларды күтіп-ұстауды қамтамасыз ету
18 296
012
Ауру жануарларды санитариялық союды ұйымдастыру
8 229
013
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
107 296
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
17 372
018
Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру
1 748
019
Инновациялық тәжірибені тарату және енгізу жөніндегі қызметтер
36 212
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
40 135
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
23 520
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
537 659
036
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнім мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
27 303
039
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасы бойынша ветеринариялық іс-шаралар жүргізу

1 016 166
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области общественного развития
772 137
006
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
244 029
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
4 521 738
1
Топливо и энергетика
4 521 738
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
4 521 738
007
Развитие теплоэнергетической системы
4 000 000
081
Организация и проведение поисково-разведочных работ на подземные воды для хозяйственно-питьевого водоснабжения населенных пунктов
521 738
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
54 335 312
1
Сельское хозяйство
39 580 135
255
Управление сельского хозяйства области
37 009 183
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
409 520
002
Субсидирование развития семеноводства
257 974
003
Капитальные расходы государственного органа
13 160
006
Субсидирование производства приоритетных культур
432 075
008
Субсидирование стоимости пестицидов, биоагентов (энтомофагов), предназначенных для проведения обработки против вредных и особо опасных вредных организмов с численностью выше экономического порога вредоносности и карантинных объектов
395 000
011
Организация строительства, реконструкции скотомогильников (биотермических ям) и обеспечение их содержания
18 296
012
Организация санитарного убоя больных животных
8 229
013
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
107 296
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
17 372
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
1 748
019
Услуги по распространению и внедрению инновационного опыта
36 212
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
40 135
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
23 520
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
537 659
036
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
27 303
039
Проведения ветеринарных мероприятий по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных

69 300
006
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
1 533 000
007
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
500 000
008
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
128 788
082
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жаңа бизнес-идеяларды іске асыру үшін жас кәсіпкерлерге мемлекеттік гранттар беру
48 000
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 295 824
024
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
1 295 824
9
Басқалар
73 890 263
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
777 787
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
777 787
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
42 896 438
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
42 896 438
271
Облыстың құрылыс басқармасы
15 872 074
078
Өңірлерді дамытудың 2025 жылға дейінгі мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту
12 314 774
097
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
3 557 300
278
Облыстың кәсіпкерлік және сауда басқармасы
98 714
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және сауданы дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
98 714
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
4 000 000
037
Өңірлерді дамытудың 2025 жылға дейінгі мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту
4 000 000
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
1 584 616
053
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
217 417
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
1 367 199
750
Облыстың стратегия және экономикалық даму басқармасы
600 000
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу

69 300
006
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
1 533 000
007
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
500 000
008
Поддержка предпринимательской деятельности
128 788
082
Предоставление государственных грантов молодым предпринимателям для реализации новых бизнес-идей в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
48 000
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
1 295 824
024
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
1 295 824
9
Прочие
73 890 263
256
Управление координации занятости и социальных программ области
777 787
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
777 787
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
42 896 438
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
42 896 438
271
Управление строительства области
15 872 074
078
Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Государственной программы развития регионов до 2025 года
12 314 774
097
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
3 557 300
278
Управление предпринимательства и торговли области
98 714
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и торговли
98 714
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
4 000 000
037
Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Государственной программы развития регионов до 2025 года
4 000 000
285
Управление физической культуры и спорта области
1 584 616
053
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
217 417
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
1 367 199
750
Управление стратегии и экономического развития области
600 000
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов

19 151 874
4
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру
15 496 153
753
Облыстың адами әлеуетті дамыту басқармасы
14 497 867
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
14 255 517
089
Кәсіптік оқытуды ұйымдастыру
242 350
754
Облыстың қоғамдық денсаулық басқармасы
998 286
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
968 561
044
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру бағдарламалары бойынша оқитындарға әлеуметтік қолдау көрсету
29 725
5
Мамандарды қайта даярлау және біліктіліктерін арттыру
3 209 045
753
Облыстың адами әлеуетті дамыту басқармасы
3 039 532
052
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017–2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
3 039 532
754
Облыстың қоғамдық денсаулық басқармасы
169 513
005
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
169 513
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
7 625 240
753
Облыстың адами әлеуетті дамыту басқармасы
7 625 240
001
Жергілікті деңгейде адами әлеуетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
501 873
005
Мемлекеттік білім беру ұйымдар үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
5 275 931
007
Облыстық, аудандық (қалалық) ауқымдардағы мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар
183 550
011
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
827 364
019
Мемлекеттік білім беру мекемелеріне жұмыстағы жоғары көрсеткіштері үшін гранттар беру
34 000
029
Білім беру жүйесін әдістемелік және қаржылық сүйемелдеу
239 377
080
Нұрсұлтан Назарбаев Қорының "EL UMITI" таланттарын анықтау және қолдау бастамасын іске асыру
76 694
086
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
12 614
087
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
473 837
05
Денсаулық сақтау
3 407 736
2
Халықтың денсаулығын қорғау
2 051 032
754
Облыстың қоғамдық денсаулық басқармасы
2 051 032
015
Қаржы лизингі шарттарында сатып алынған санитариялық көлік және сервистік қызмет көрсетуді талап ететін медициналық бұйымдар бойынша лизинг төлемдерін өтеу
154 708

19 151 874
4
Техническое и профессиональное, послесреднее образование
15 496 153
753
Управление развития человеческого потенциала области
14 497 867
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
14 255 517
089
Организация профессионального обучения
242 350
754
Управление общественного здоровья области
998 286
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
968 561
044
Оказание социальной поддержки обучающимся по программам технического и профессионального, послесреднего образования
29 725
5
Переподготовка и повышение квалификации специалистов
3 209 045
753
Управление развития человеческого потенциала области
3 039 532
052
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
3 039 532
754
Управление общественного здоровья области
169 513
005
Повышение квалификации и переподготовка кадров
169 513
9
Прочие услуги в области образования
7 625 240
753
Управление развития человеческого потенциала области
7 625 240
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития человеческого потенциала
501 873
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных организаций образования
5 275 931
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного, районного (городского) масштабов
183 550
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
827 364
019
Присуждение грантов государственным организациям образования за высокие показатели работы
34 000
029
Методическое и финансовое сопровождение системы образования
239 377
080
Реализация инициативы Фонда Нурсултана Назарбаева на выявление и поддержку талантов "EL UMITI"
76 694
086
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
12 614
087
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
473 837
05
Здравоохранение
3 407 736
2
Охрана здоровья населения
2 051 032
754
Управление общественного здоровья области
2 051 032
015
Возмещение лизинговых платежей по санитарному транспорту, медицинским изделиям, требующие сервисного обслуживания, приобретенных на условиях финансового лизинга
154 708

018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
47 759
023
Медициналық және фармацевтикалық қызметкерлерді әлеуметтік қолдау
130 959
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
4 799 132
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
2 798 145
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 969 064
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
413 843
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
240 764
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
697 394
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
617 063
753
Облыстың адами әлеуетті дамыту басқармасы
829 081
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
610 833
016
Тәрбиелейтін мекемелердегі балалардың құқықтары мен мүдделерін қорғауды қамтамсыз ету
85 298
092
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
132 950
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
2 000 987
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 897 603
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
144 757
018
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
81 609
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
23 076
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
1 648 161
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
75 750
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
75 750
752
Облыстың қоғамдық даму басқармасы
27 634
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
27 634
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
37 124 889
2
Коммуналдық шаруашылық
37 124 889

018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
47 759
023
Социальная поддержка медицинских и фармацевтических работников
130 959
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
4 799 132
1
Социальное обеспечение
2 798 145
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 969 064
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
413 843
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
240 764
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
697 394
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
617 063
753
Управление развития человеческого потенциала области
829 081
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
610 833
016
Обеспечение защиты прав и интересов детей, находящихся в воспитательных учреждениях
85 298
092
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
132 950
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
2 000 987
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 897 603
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
144 757
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
81 609
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
23 076
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
1 648 161
270
Управление по инспекции труда области
75 750
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
75 750
752
Управление общественного развития области
27 634
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
27 634
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
37 124 889
2
Коммунальное хозяйство
37 124 889