Арыс қалалық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 57/404-VI "2021-2023 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Арыс қалалық мәслихатының 2021 жылғы 26 шілдедегі № 10/54-VІІ шешiмi. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 3 тамызда № 23808 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Арыс қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2021-2023 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Арыс қалалық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 57/404-VI (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5997 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Арыс қаласының 2021-2023 жылдарға арналған қалалық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 16 715 717 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 2 220 448 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 666 309 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 75 140 мың теңге;
трансферттер түсiмi –13 753 820 мың теңге;
2) шығындар – 16 719 039 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 15 460 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 21 878 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 6 418 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 18 782 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 18 782 мың теңге.
қарыздар түсімі – 21 878 мың теңге;

О внесении изменений в решение маслихата города Арыс от 24 декабря 2020 года № 57/404-VІ "О городском бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Арысского городского маслихата Туркестанской области от 26 июля 2021 года № 10/54-VІІ. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 3 августа 2021 года № 23808. Прекращено действие в связи с истечением срока
Маслихат города Арыс РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Арыс "О городском бюджете на 2021-2023 годы" от 24 декабря 2020 года № 57/404-VІ (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5997) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Арыс на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 16 715 717 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 220 448 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 666 309 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 75 140 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 13 753 820 тысяч тенге;
2) затраты – 16 719 039 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 15 460 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 21 878 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 6 418 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета– - 18 782 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –18 782 тысяч тенге;
поступление займов – 21 878 тысяч тенге;

қарыздарды өтеу – 6 418 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3 322 мың теңге.
Көрсетілген шешімнің 1, 4 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Арыс қалалық мәслихат хатшысы А. Байтанаев
Арыс қалалық мәслихатының
2021 жылғы 26 шілдедегі
№ 10/54-VII шешіміне
1-қосымша
Арыс қалалық мәслихатының

погашение займов – 6 418 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3 322 тысяч тенге.
Приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь маслихата города Арыс А. Байтанаев
Приложение 1 к решению
маслихата города Арыс
от 26 июля 2021 года
№ 10/54-VII
Приложение 1 к решению
маслихата города Арыс