Арыс қалалық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 57/404-VI "2021-2023 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Арыс қалалық мәслихатының 2021 жылғы 30 қарашадағы № 15/72-VІІ шешiмi. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 24 желтоқсанда № 25983 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Арыс қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2021-2023 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Арыс қалалық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 57/404-VI (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5997 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Арыс қаласының 2021-2023 жылдарға арналған қалалық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 16 506 830 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 2 565 766 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 144 584 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 75 111 мың теңге;
трансферттер түсiмi –13 721 369 мың теңге;
2) шығындар – 16 511 772 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 18 775 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 26 253 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 7 478 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – -1 620 мың теңге :
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 1 620 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 22 097 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 22 097 мың теңге.
қарыздар түсімі – 26 253 мың теңге;

О внесении изменений в решение маслихата города Арыс от 24 декабря 2020 года № 57/404-VІ "О городском бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Арысского городского маслихата Туркестанской области от 30 ноября 2021 года № 15/72-VІІ. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 24 декабря 2021 года № 25983. Прекращено действие в связи с истечением срока
Маслихат города Арыс РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Арыс "О городском бюджете на 2021-2023 годы" от 24 декабря 2020 года № 57/404-VІ (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5997) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Арыс на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 16 506 830 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 565 766 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 144 584 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 75 111 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 13 721 369 тысяч тенге;
2) затраты – 16 511 772 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 18 775 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 26 253 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов –7 478 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – -1 620 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 1 620 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 22 097 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 22 097 тысяч тенге;
поступление займов – 26 253 тысяч тенге;

қарыздарды өтеу – 7 478 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3 322 мың теңге.
Көрсетілген шешімнің 1, 4 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Арыс қалалық мәслихат хатшысы А. Байтанаев
Арыс қалалық мәслихатының
2021 жылғы 30 қарашадағы
№ 15/72-VIІ шешіміне
1-қосымша
Арыс қалалық мәслихатының

погашение займов – 7 478 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3 322 тысяч тенге.
Приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь маслихата города Арыс А. Байтанаев
Приложение 1 к решению
маслихата города Арыс
от 30 ноября 2021 года
№ 15/72-VIІ
Приложение 1 к решению
маслихата города Арыс

35850
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
35850
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1582809
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
316644
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
316644
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
316644
2
Әлеуметтiк көмек
1035442
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1031847
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
510300
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
15168
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
24935
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
83031
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2824
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
210911
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтерін ұсыну
93167
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
91511
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3595
068
Жергілікті өкілдік органдардың шешімі бойынша қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, түрінде азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтік көмек
3595
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
230723
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
229723
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
53479
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
660
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1705
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
170183
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
3696
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1000
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
1000
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық

35850
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
35850
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1582809
1
Социальное обеспечение
316644
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
316644
005
Государственная адресная социальная помощь
316644
2
Социальная помощь
1035442
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1031847
002
Программа занятости
510300
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
15168
006
Оказание жилищной помощи
24935
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
83031
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2824
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
210911
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
93167
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
91511
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
3595
068
Социальная помощь отдельным категориям граждан на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
3595
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
230723
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
229723
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
53479
021
Капитальные расходы государственного органа
660
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1705
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
170183
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
3696
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1000
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
1000
07
Жилищно-коммунальное хозяйство

458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
028
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
029
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
1
Мәдениет саласындағы қызмет
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
011
Мәдениет объектілерін дамыту
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
1
Отын және энергетика
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
019
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
9
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
036
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
1
Ауыл шаруашылығы
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту

458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
028
Развитие коммунального хозяйства
029
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
1
Деятельность в области культуры
467
Отдел строительства района (города областного значения)
011
Развития объектов культуры
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
1
топливо и энергетика
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения
019
развитие теплоэнергетической системы
9
Прочие услуги в области топливно-энергетического комплекса и недропользования
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
036
Развитие газотранспортной системы
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
1
Сельское хозяйство
467
Отдел строительства района (города областного значения)
010
Развитие объектов сельского хозяйства