"Жер салығының базалық мөлшерлемелерін түзету туралы" Кентау қалалық мәслихатының 2019 жылғы 29 қарашадағы № 320 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Түркістан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2021 жылғы 29 қарашадағы № 93 шешiмi. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 30 қарашада № 25462 болып тiркелдi
ШЕШТІ:
Кентау қалалық мәслихатының "Жер салығының базалық мөлшерлемелерін түзету туралы" 2019 жылғы 29 қарашадағы № 320 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5299 тіркелген) шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Кентау қалалық мәслихатының 2016 жылғы 28 қарашадағы № 57 шешімімен бекітілген (Нормативтік құқықтық құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3939 тіркелген) Кентау қаласының жерлерді аймақтарға бөлу схемасы негізінде, Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексінің 505 және 506-баптарында белгіленген жер салығының базалық мөлшелемелерін 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 аймақтарда 50 (елу) пайызға арттырылсын.".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кентау қалалық
мәслихатының хатшысы Т. Балабиев

О внесении изменения в решение Кентауского городского маслихата от 29 ноября 2019 года № 320 "О корректировке базовых ставок земельного налога"
Решение Кентауского городского маслихата Туркестанской области от 29 ноября 2021 года № 93. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 ноября 2021 года № 25462
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кентауского городского маслихата "О корректировке базовых ставок земельного налога" от 29 ноября 2019 года № 320 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5299) следующее изменение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. На основании схемы зонирования земель города Кентау, утвержденной решением Кентауского городского маслихата от 28 ноября 2016 года № 57 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3939) повысить на 50 (пятьдесят) процентов базовые ставки земельного налога, установленные статьями 505 и 506 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) для земель, находящихся в зонах 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Кентауского
городского маслихата Т. Балабиев