Кентау қаласында және оның ауылдарында салық салу объектілерінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы
Түркістан облысы Кентау қаласы әкiмдігінiң 2021 жылғы 23 қарашадағы № 534 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 30 желтоқсанда № 26252 болып тiркелдi
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы қаулы 01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық Кодексі)" кодексінің 529-бабының 6-тармағына және Қазақстан Республикасы Ақпарат және коммуникациялар министрінің 2018 жылғы 12 қарашадағы № 475 бұйрығымен бекітілген Аймаққа бөлу коэффициентін есептеу әдістемесіне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 17847 тіркелген) сәйкес Кентау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении коэффицентов зонирования учитывающие месторасположение объекта налогообложения города Кентау и его сел
Постановление акимата города Кентау Туркестанской области от 23 ноября 2021 года № 534. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 декабря 2021 года № 26252
Примечание ИЗПИ!
Настоящее постановление вводится в действие с 01.01.2022.
В соответствии с пунктом 6 статьи 529 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый Кодекс)" и Методикой расчета коэффициента зонирования утвержденной приказом Министра информации и коммуникаций Республики Казахстан 12 ноября 2018 года № 475 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 17847) акимат города Кентау ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Кентау қаласында және оның ауылдарында салық салу объектілерінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. "Кентау қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының оның ресми жарияланғаннан кейін Кентау қаласы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастырылуын қамтамасыз етсін.

1. Утвердить коэффициенты зонирования учитывающие месторасположение объекта налогообложения города Кентау и его сел, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима города Кентау" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет–ресурсе акимата города Кентау после его официального опубликования.

3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Ғ.Қ.Үсенбаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кентау қаласы әкімінің
міндетін атқарушы Г. Усенбаев
Кентау қаласы әкімдігінің
2021 жылғы 23 қарашадағы
№ 534 қаулысына қосымша
Кентау қаласында және оның ауылдарында салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Түркістан облысы Кентау қаласы әкiмдігінiң 08.11.2023 № 325 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Елді мекендегі салық салу объектісінің орналасқан жері
Аймаққа бөлу коэффициенті
1
Кентау қаласы

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Г.К.Усенбаеву.
4. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2022 года.
Исполняющий обязанности
акима города Кентау Г. Усенбаев
Приложение к постановлению
Акимата города Кентау
от 23 ноября 2021 года
№ 534
Коэффициенты зонирования учитывающие месторасположения объекта налогообложения города Кентау и его сел
Сноска. Приложение - в редакции постановления акимата города Кентау Туркестанской области от 08.11.2023 № 325 (вводится в действие с 01.01.2024).
Месторасположение объекта налогообложения в населенном пункте
Коэффициент зонирования
1
город Кентау