Бәйдібек аудандық мәслихатының 2020 жылғы 21 желтоқсандағы № 60/358 "2021-2023 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Бәйдібек аудандық мәслихатының 2021 жылғы 25 қарашадағы № 11/66 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 8 желтоқсанда № 25609 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Бәйдібек аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бәйдібек аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" 2020 жылғы 21 желтоқсандағы № 60/358 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6000 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Бәйдібек ауданының 2021-2023 жылдарға арналған аудан бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 14 667 612 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 261 343 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 48 666 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 6614 мың теңге;
трансферттер түсімі –13 350 989 мың теңге;
2) шығындар – 14 699 701 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 331 409 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 397 146 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 65 737 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – -363 498 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 363 498 мың теңге:
қарыздар түсімі – 397 146 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 65 737 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 32 089 мың тенге.".
2- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2021 жылға жеке табыс салығы және әлеуметтік салық түсімдерінің жалпы сомасын бөлу нормативтерін белгілеу:
төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы облыстық бюджетке 70,2 пайыз, аудан бюджетіне 29,8 пайыз;
әлеуметтік салық бойынша аудан бюджетіне 88,6 пайыз, облыстық бюджетке 11,4 пайыз болып белгіленсін".
4 тармақ мынадай жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение маслихата района Байдибек от 21 декабря 2020 года № 60/358 "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Байдибекского районного маслихата Туркестанской области от 25 ноября 2021 года № 11/66. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 8 декабря 2021 года № 25609. Прекращено действие в связи с истечением срока
Маслихат района Байдибек РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Байдибек "О районном бюджете на 2021-2023 годы" от 21 декабря 2020 года № 60/358 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6000), следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
" 1. Внести в решение маслихата района Байдибек от 21 декабря 2020 года 60/358 "О районном бюджете на 2021-2023 годы" согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 14 667 612 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 261 343 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 48 666 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 6 614 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 13 350 989 тысяч тенге;
2) затраты – 14 699 701 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 331 409 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 397 146 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 65 737 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -363 498 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 363 498 тысяч тенге:
поступление займов – 397 146 тысяч тенге;
погашение займов – 65 737 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 32 089 тысяч тенге.
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Установить на 2021 год норматив распределения общей суммы поступлений индивидуального подоходного налога и социального налога:
индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты в областной бюджет 70,2 процент, в бюджет района 29,8 процент;
установить по социальному налогу в бюджет района 88,6 процентов, в областной бюджет 11,4 процентов".
пункт 4 изложить в новой редакции:

938515
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
399917
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарынаотын сатыпалуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
20408
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
88350
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2188
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
109530
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
239514
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
78608
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
49661
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
49661
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
45493
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1167
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3001
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1773216
1
Тұрғын үй шаруашылығы
25404
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
22184
002
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, соның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
22184
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
3220
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
3220
2
Коммуналдық шаруашылық
1079550
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1079550
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
363518
027
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
25543
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
690489
3
Елді-мекендерді абаттандыру
668262
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
668262
015
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру
23161
016
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету

938515
002
Программа занятости
399917
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
20408
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
88350
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2188
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
109530
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
239514
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
78608
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
49661
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
49661
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
45493
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1167
021
Капитальные расходы государственного органа
3001
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1773216
1
Жилищное хозяйство
25404
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
22184
002
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
22184
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
3220
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
3220
2
Коммунальное хозяйство
1079550
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1079550
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
363518
027
Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
25543
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
690489
3
Благоустройство населенных пунктов
668262
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
668262
015
Освещение улиц в населенных пунктах
23161
016
Обеспечение санитарии населенных пунктов