2021 жылы Қазығұрт ауданының пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды және ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квоталар белгілеу туралы
Түркістан облысы Қазығұрт ауданы әкiмдiгiнiң 2021 жылғы 5 наурыздағы № 39 қаулысы. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2021 жылғы 9 наурызда № 6087 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексінің 18 бабының 7) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 5 шілдедегі Қылмыстық-атқару кодексінің 18 бабының 1 тармағының 2) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 2 тармағына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 9 бабының 7), 8), 9) тармақшаларына сәйкес Қазығұрт ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы 1-қосымшаға сәйкес белгіленсін.

Об установлении квоты рабочих мест на 2021 год для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы и граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования Казыгуртского района
Постановление акимата Казыгуртского района Туркестанской области от 5 марта 2021 года № 39. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 9 марта 2021 года № 6087. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с подпунктом 7) статьи 18 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года, подпунктом 2) пункта 1 статьи 18 Уголовно-исполнительного кодекса Республики Казахстан от 5 июля 2014 года, пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктами 7), 8), 9) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", акимат Казыгуртского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации согласно приложению 1.

2. Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы 2-қосымшаға сәйкес белгіленсін.
3. Ата – анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата – анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы 3-қосымшаға сәйкес белгіленсін.
4. Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды 1-қосымшаға сәйкес және бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды 2-қосымшаға сәйкес жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеуде Қазақстан Республикасының Еңбек Кодексінің 26 бабының талаптары қатаң сақталсын.

2. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы согласно приложению 2.
3. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования согласно приложению 3.
4. При установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лицам состоящих на учете службы пробации согласно приложению 1, и освобожденных из мест лишения свободы согласно приложению 2, строго соблюдать требования статьи 26 Трудового кодекса Республики Казахстан.

5. Қазығұрт ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 6 тамыздағы № 181 "2020 жылы Қазығұрт ауданының пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды және ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квоталар белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5746 тіркелген, 2020 жылғы 5 маусымда "Қазығұрт тынысы" газетінде және 2020 жылғы 13 тамызда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.

5. Признать утратившим силу постановление акимата Казыгуртского района от 6 августа 2020 года № 181 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, также лиц освобожденных из мест лишения свободы и граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования Казыгуртского района 2020 года" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5746, опубликовано 5 июня 2020 года в газете "Қазығұрт тынысы" и в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 13 августа 2020 года).

6. "Қазығұрт ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы қаулыны Қазығұрт ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.

6. Государственному учреждению "Аппарат акима Казыгуртского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Казыгуртского района после его официального опубликования.

7. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары С.А. Тұрсынқұловқа жүктелсін.
8. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Абдуллаев
Қазығұрт ауданы
әкімдігінің 2021 жылғы
5 наурыздағы № 39 қаулысына
қосымша 1-қосымша
Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы
Ұйым атауы
Тізімдік саны
Квота мөлшері (%)
1.
Қазығұрт аудандық тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімінің "Қазығұрт коммуналдық шаруашылығы мемлекеттік көп салалы кәсіпорны" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
74
2%
2.
Қазығұрт аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Қазығұрт аудандық мәдениет сарайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
114
2%
3.
"Аманкелді" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
102
2%
4.
Түркістан облысының қоғамдық денсаулық басқармасының "Қазығұрт аудандық орталық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
204
2%
5.
"Қарабау тәжірибелік-өндірістік шаруашылығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
71
2%
6.
Түркістан облысының ауыл шаруашылығы басқармасының "Қазығұрт аудандық ветеринарлық қызметі" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
146
2%
7.
"Қарқын-2030" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
220
2%
Қазығұрт ауданы
әкімдігінің 2021 жылғы
5 наурыздағы № 39 қаулысына
қосымша 2-қосымша
Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы
Ұйым атауы
Тізімдік саны
Квота мөлшері (%)
1.
Қазығұрт аудандық тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімінің "Қазығұрт коммуналдық шаруашылығы мемлекеттік көп салалы кәсіпорны" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
74
2%
2.
Қазығұрт аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Қазығұрт аудандық мәдениет сарайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
114
2%
3.
"Аманкелді" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
102
2%
4.
Түркістан облысының қоғамдық денсаулық басқармасының "Қазығұрт аудандық орталық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
204
2%
5.
"Қарабау тәжірибелік-өндірістік шаруашылығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
71
2%
6.
Түркістан облысының ауыл шаруашылығы басқармасының "Қазығұрт аудандық ветеринарлық қызметі" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
146
2%
7.
"Қарқын-2030" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
220
2%
Қазығұрт ауданы
әкімдігінің 2021 жылғы
5 наурыздағы № 39 қаулысына
қосымша 3-қосымша
Ата – анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата – анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы
Ұйыматауы
Тізімдік саны
Квота мөлшері (%)
1.
Қазығұрт аудандық тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімінің "Қазығұрт коммуналдық шаруашылығы мемлекеттік көп салалы кәсіпорыны" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорын
74
2%
2.
Қазығұрт аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Қазығұрт аудандық мәдениет сарайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорын
114
2%
3.
"Аманкелді" жауапкершілігішектеулісеріктестігі
102
2%
4.
Түркістан облысының қоғамдық денсаулық басқармасының "Қазығұрт аудандық орталық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
204
2%
5.
"Қарабау тәжірибелік-өндірістік шаруашылығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
71
2%
6.
Түркістан облысының ауыл шаруашылығы басқармасының "Қазығұрт аудандық ветеринарлық қызметі" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
146
2%
7.
"Қарқын-2030" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
220
2%

7. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района С.А. Турсункулова.
8. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого дня официального опубликования.
Аким района А. Абдуллаев
Приложение 1 к
постановлению акимата
Казыгуртского района от
5 марта 2021 года
№ 39
Квота рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации
Наименование организации
Списочная численность
Объем квоты в %
1.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Многоотраслевое государственное предприятие коммунального хозяйства Казыгурт" отдела жилищного-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Казыгуртского района
74
2%
2.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Казыгуртский районный дворец культуры" отдела культуры и развития языков Казыгуртского района
114
2%
3.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Аманкелди"
102
2%
4.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Казыгуртская центральная районная больница" управления общественного здоровья Туркестанской области
204
2%
5.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Опытно-производственное хозяйство Карабау"
71
2%
6.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Ветеринарная служба Казыгуртского района" управление сельского хозяйства Туркестанской области
146
2%
7.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Каркын-2030"
220
2%
Приложение 2 к
постановлению акимата
Казыгуртского района от
5 марта 2021 года
№ 39
Квота рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы
Наименование организации
Списочная численность
Объем квоты в %
1.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Многоотраслевое государственное предприятие коммунального хозяйства Казыгурт" отдела жилищного-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Казыгуртского района
74
2%
2.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Казыгуртский районный дворец культуры" отдела культуры и развития языков Казыгуртского района
114
2%
3.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Аманкелди"
102
2%
4.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Казыгуртская центральная районная больница" управления общественного здоровья Туркестанской области
204
2%
5.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Опытно-производственное хозяйство Карабау"
71
2%
6.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Ветеринарная служба Казыгуртского района" управление сельского хозяйства Туркестанской области
146
2%
7.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Каркын-2030"
220
2%
Приложение 3 к
постановлению акимата
Казыгуртского района от
5 марта 2021 года
№ 39
Квота рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования
Наименование организации
Списочная численность
Объем квоты в %
1.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Многоотраслевое государственное предприятие коммунального хозяйства Казыгурт" отдела жилищного-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Казыгуртского района
74
2%
2.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Казыгуртский районный дворец культуры" отдела культуры и развития языков Казыгуртского района
114
2%
3.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Аманкелди"
102
2%
4.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Казыгуртская центральная районная больница" управления общественного здоровья Туркестанской области
204
2%
5.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Опытно-производственное хозяйство Карабау"
71
2%
6.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Ветеринарная служба Казыгуртского района" управление сельского хозяйства Туркестанской области
146
2%
7.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Каркын-2030"
220
2%