Мақтаарал аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 75-455-VI "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Мақтаарал аудандық мәслихатының 2021 жылғы 22 қыркүйектегі № 11-55-VII шешiмi. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 24 қыркүйекте № 24501 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Мақтаарал аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мақтаарал аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 75-455-VІ (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5986 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін::
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Мақтаарал ауданының 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 26 812 606 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 640 046 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 8 798 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 33 684 мың теңге;
трансферттер түсімі – 25 130 078 мың теңге;
2) шығындар – 26 816 989 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 241 989 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 350 040 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 108 051 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – - 246 372 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 246 372 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 350 040 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 108 051 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 4 383 мың теңге".
Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Мактааральского районного маслихата от 23 декабря 2020 года № 75-455-VI "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Мактааральского районного маслихата Туркестанской области от 22 сентября 2021 года № 11-55-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 24 сентября 2021 года № 24501. Прекращено действие в связи с истечением срока
Мактааральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мактааральского районного маслихата "О районном бюджете на 2021-2023 годы" от 23 декабря 2020 года № 75-455-VІ (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5986) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Мактааральского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 26 812 606 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 640 046 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 8 798 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 33 684 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 25 130 078 тысяч тенге;
2) затраты – 26 816 989 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 241 989 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 350 040 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 108 051 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 246 372 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 246 372 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 350 040 тысяч тенге;
погашение займов – 108 051 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 4 383 тысяч тенге".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

30 903
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1 440
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
109 479
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3 257
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
255 079
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
151 774
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
405 022
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
149 045
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
107 083
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
107 083
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
80 026
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
10 377
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 480
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
14 200
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 740 173
1
Тұрғын үй шаруашылығы
167 922
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
37 302
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
37 302
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
130 620
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
130 620
2
Коммуналдық шаруашылық
1 011 843
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
1 011 843
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
76 682
027
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
9 908
029
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
925 253
058
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
0
3
Елді-мекендерді көркейту
560 408
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі

30 903
006
Оказание жилищной помощи
1 440
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
109 479
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3 257
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
255 079
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
151 774
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
405 022
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
149 045
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
107 083
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
107 083
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
80 026
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
10 377
021
Капитальные расходы государственного органа
2 480
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
14 200
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 740 173
1
Жилищное хозяйство
167 922
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
37 302
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
37 302
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
130 620
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
130 620
2
Коммунальное хозяйство
1 011 843
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
1 011 843
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
76 682
027
Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
9 908
029
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
925 253
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
0
3
Благоустройство населенных пунктов
560 408
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)