Көшелерге атау беру және қайта атау туралы
Түркістан облысы Мақтаарал ауданының Мырзакент кенті әкiмiнiң 2021 жылғы 18 наурыздағы № 214 шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2021 жылғы 18 наурызда № 6106 болып тiркелдi
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес халық пікірін ескере отырып және Түркістан облыстық ономастика комиссиясының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы қорытындысы негізінде Мырзакент кенті әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мырзакент кентіндегі К.Маркс көшесіне Төлеген Тәжібаев көшесі деп қайта атау берілсін.
2. Мырзакент кентіндегі атауы жоқ жаңа шағын ауданындағы Жоба 2 көшесіне Айтмұхаметов Қосман Қайыртайұлының есімі берілсін.
3. Мақтаарал ауданының "Мырзакент кенті әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімді "Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді оны ресми жарияланғаннан кейін Мақтаарал ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Мырзакент кенті әкімі М. Бейсенбаев

О присвоении наименований и переименований улиц
Решение акима поселка Мырзакент Мактааральского района Туркестанской области от 18 марта 2021 года № 214. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 18 марта 2021 года № 6106
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения и на основании заключения Туркестанской областной ономастической комиссии от 30 декабря 2020 года, аким поселка Мырзакент РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу К.Маркса в поселке Мырзакент в улицу Толегена Тажибаева.
2. Присвоить имя Айтмухаметова Космана Кайыртаевича улице Проект 2 в новом микрорайоне без названия поселка Мырзакент.
3. Государственному учреждению "Аппарат акима поселка Мырзакент" Мактааральского района в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Мактааральского района после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким поселка Мырзакент М. Бейсенбаев