Ұлттық ат спорты алаңшасына атау беру туралы
Түркістан облысы Ордабасы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 17 ақпандағы № 3/3 бірлескен шешiмi және Түркістан облысы Ордабасы ауданы әкiмдiгiнiң 2021 жылғы 25 ақпандағы № 82 қаулысы. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2021 жылғы 26 ақпанда № 6079 болып тiркелдi
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтарындағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6, 31 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңының 2, 12 баптарына сәйкес, халық пікірін ескере отырып және Түркістан облысы әкімдігінің жанындағы облыстық ономастика комиссиясының 2020 жылғы 29 қазандағы қорытындысы негізінде, Ордабасы ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Ордабасы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ордабасы ауданы Шұбар ауыл округінің ұлттық ат спорты алаңшасына Салыбек Сағымбекұлы есімі берілсін.
2. "Ордабасы ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) Осы бірлескен қаулы және шешімді "Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) Осы бірлескен қаулы және шешімді оны ресми жарияланғаннан кейін Ордабасы ауданы әкімдігі интернет-ресурсына орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бірлескен қаулы және шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Н. Турашбеков
Сессия төрағасы Т. Жанысбаев
Мәслихат хатшысы Қ. Әбдіхалық

О присвоении наименования национальной конноспортивной площадке
Совместные решение Ордабасынского районного маслихата Туркестанской области от 17 февраля 2021 года № 3/3 и постановление акимата Ордабасынского района Туркестанской области от 25 февраля 2021 года № 82. Зарегистрированы Департаментом юстиции Туркестанской области 26 февраля 2021 года № 6079
В соответствии со статьями 6, 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 2, 12 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения и на основании заключения ономастической комиссии при акимате Туркестанской области от 29 октября 2020 года, акимат Ордабасынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и маслихат Ордабасынского района РЕШИЛ:
1. Присвоить имя Салыбека Сагымбекулы национальной конноспортивной площадке Шубарского сельского округа Ордабасынского района.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Ордабасынского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего совместного постановления и решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего совместного постановления и решения на интернет-ресурсе акимата Ордабасынского района после его официального опубликования.
3. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Н. Турашбеков
Председатель сессии Т. Жанысбаев
Секретарь маслихата Қ. Әбдіхалық