Ордабасы ауданының мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 74/1 "2021-2023 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Ордабасы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 22 маусымдағы № 8/2 шешiмi. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 9 шілдеде № 23424 болып тiркелдi
Ордабасы ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ордабасы ауданының мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы" 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 74/1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6031 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Бадам ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 53 656 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 36 752 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 250 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 16 654 мың теңге;
2) шығындар – 55 626 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 970 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 970 мың теңге.
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 970 мың теңге."
2 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. Бөген ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 21 182 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 7 114 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 100 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 13 968 мың теңге;
2) шығындар – 21 538 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -356 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 356 мың теңге.
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 356 мың теңге."
4 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"4. Бөржар ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:

О внесении изменений в решение Ордабасинского районного маслихата от 30 декабря 2020 года № 74/1 "О бюджетах сельских округов на 2021-2023 годы"
Решение Ордабасинского районного маслихата Туркестанской области от 22 июня 2021 года № 8/2. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 9 июля 2021 года № 23424
Ордабасинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ордабасинского районного маслихата "О бюджетах сельских округов на 2021-2023 годы" от 30 декабря 2020 года № 74/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6031) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Бадам на 2021-2023 годы согласно приложению 1 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 53 656 тысяч тенге:
налоговые поступления – 36 752 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 250 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 16 654 тысяч тенге;
2) затраты – 55 626 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 970 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 970 тысяч тенге.
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1970 тысяч тенге.
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Утвердить бюджет сельского округа Бугунь на 2021-2023 годы согласно приложению 4 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 21 182 тысяч тенге:
налоговые поступления – 7 114 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 100 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 13 968 тысяч тенге;
2) затраты – 21 538 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -356 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 356 тысяч тенге.
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 356 тысяч тенге.
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Утвердить бюджет сельского округа Буржар на 2021-2023 годы согласно приложению 7 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 041 мың теңге."
15 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"15. Шұбар ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 25-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 37 578 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 16 225 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 250 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсімі – 21 103 мың теңге;
2) шығындар – 38 425 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -847 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 847 мың теңге.
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 847 мың теңге."
17 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"17. Шұбарсу ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 28-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 114 734 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 56 901 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 290 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсімі – 57 543 мың теңге;
2) шығындар – 116 739 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 005 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 005 мың теңге.
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 005 мың теңге."
Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28 қосымшалары осы шешімінің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Б. Джумабеков
Мәслихат хатшысы Қ. Әбдіхалық
Ордабасы аудандық
мәслихатының 2021 жылғы
22 маусымдағы № 8/2
шешіміне 1-қосымша
Ордабасы аудандық
мәслихатының 2020 жылғы
30 желтоқсандағы № 74/1
шешіміне 1-қосымша
2021 жылға арналған Бадам ауыл округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы

используемые остатки бюджетных средств – 1 041 тысяч тенге.
пункт 15 изложить в следующей редакции:
"15. Утвердить бюджет сельского округа Шубар на 2021-2023 годы согласно приложению 25 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 37 578 тысяч тенге:
налоговые поступления – 16 225 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 250 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 21 103 тысяч тенге;
2) затраты – 38 425 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -847 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 847 тысяч тенге.
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 847 тысяч тенге.
пункт 17 изложить в следующей редакции:
"17. Утвердить бюджет сельского округа Шубарсу на 2021-2022 годы согласно приложению 28 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 114 734 тысяч тенге:
налоговые поступления – 56 901 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 290 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 57 543 тысяч тенге;
2) затраты – 116 739 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 005 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –2 005 тысяч тенге.
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 2 005 тысяч тенге.
Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сесии Б. Джумабеков
Секретарь маслихата Қ. Әбдіхалық
Приложение 1 к решению
Ордабасинского районного
маслихата от 22 июня
2021 года № 8/2
Приложение 1 к решению
Ордабасинского районного
маслихата от 30 декабря
2020 года № 74/1
Бюджет сельского округа Бадам на 2021 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Под класс
Специфика
Наименование

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
50
028
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру-сауықтыру және спорттық іс-шараларды өткізу
50
3. Таза бюджеттік кредиттеу
0
Функционалдық топ
Сомасы, мың теңге
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Кіші бағдарлама
Атауы
Бюджеттік кредиттер
0
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
Бюджеттік кредиттерді өтеу
0
4. Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо
0
Функционалдық топ
Сомасы, мың теңге
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Кіші бағдарлама
Атауы
Қаржы активтерін сатып алу
0
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
0
5. Бюджет тапшылығы (профицит)
-1 970
6. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (Профицитін пайдалану)
1 970
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
Қарыздар түсімі
0
Функционалдық топ
Сомасы, мың теңге
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Кіші бағдарлама
Атауы
Қарыздарды өтеу
0
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
8
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
1 970
Ордабасы аудандық
мәслихатының 2021 жылғы
22 маусымдағы № 8/2
шешіміне 2-қосымша
Ордабасы аудандық
мәслихатының 2020 жылғы
30 желтоқсандағы № 74/1
шешіміне 4-қосымша
2021 жылға арналған Бөген ауыл округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
50
028
Проведение физкультурно-оздоровительных и спортивных мероприятий на местном уровне
50
3. Чистое бюджетное кредитование
0
Функциональная группа
Сумма, тысяч тенге
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Подпрограмма
Наименование
Бюджетные кредиты
0
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Под класс
Специфика
Наименование
Погашение бюджетных кредитов
0
4. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
Функциональная группа
Сумма, тысяч тенге
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Подпрограмма
Наименование
Приобретение финансовых активов
0
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Под класс
Специфика
Наименование
Поступления от продажи финансовых активов государства
0
5. Дефицит (профицит) бюджета
-1 970
6. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
1 970
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Под класс
Специфика
Наименование
Поступления займов
0
Функциональная группа
Сумма, тысяч тенге
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Подпрограмма
Наименование
Погашение займов
0
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Под класс
Специфика
Наименование
8
Используемые остатки бюджетных средств
1 970
Приложение 2 к решению
Ордабасинского районного
маслихата от 22 июня
2021 года № 8/2
Приложение 4 к решению
Ордабасинского районного
маслихата от 30 декабря
2020 года № 74/1
Бюджет сельского округа Бугунь на 2021 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Под класс
Специфика
Наименование