Маяқұм ауыл округі Ө.Жәнібеков көшесіне шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Түркістан облысы Отырар ауданы Маяқұм ауыл округі әкімінің 2021 жылғы 6 мамырдағы № 14 шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2021 жылғы 6 мамырда № 6189 болып тiркелдi. Күші жойылды - Түркістан облысы Отырар ауданы Маяқұм ауыл округі әкімінің 2021 жылғы 15 шілдедегі № 28 шешiмiмен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Отырар ауданы Маяқұм ауыл округі әкімінің 15.07.2021 № 28 шешiмiмен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35-бабының 2 тармағына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Отырар аудандық аумақтық инспекциясы басшысының 2021 жылғы 4 мамырдағы № 128 хатына сәйкес, Маяқұм ауыл округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Құтыру" ауруының шығуына байланысты Маяқұм ауыл округі Ө.Жәнібеков көшесіне шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Отырар ауданы әкімдігінің "Маяқұм ауыл округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімді "Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді оны ресми жарияланғаннан кейін Отырар ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Маяқұм ауыл округі әкімі Б. Иманов

Об установлении ограничительных мероприятий на улице О.Жанибекова Маякумского сельского округа
Решение акима Маякумского сельского округа Отырарского района Туркестанской области от 6 мая 2021 года № 14. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 6 мая 2021 года № 6189. Утратило силу решением акима Маякумского сельского округа Отырарского района Туркестанской области от 15 июля 2021 года № 28
Сноска. Утратило силу решением акима Маякумского сельского округа Отырарского района Туркестанской области от 15.07.2021 № 28 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании письма руководителя Отрарской районной территориальный инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 4 мая 2021 года № 128 аким Маякумского сельского округа РЕШИЛ:
1. В связи с возникновением заболевания "бешенство", установить ограничительные мероприятия на улице О.Жанибекова Маякумского сельского округа.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Маякумского сельского округа" акимата Отырарского района в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Отырарского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Маякумского сельского округа Б. Иманов