Сайрам аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 64-384/VI "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Сайрам аудандық мәслихатының 2021 жылғы 10 желтоқсандағы № 11-69/VII шешiмi. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 23 желтоқсанда № 25930 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Сайрам аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Сайрам аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 64-384/VІ (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5991 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Сайрам ауданының 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 33 500 553 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 3 944 008 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 6 156 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 208 824 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 29 341 565 мың теңге;
2) шығындар – 33 771 666 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – -5 735 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 5 735 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 265 378 мың теңге;

О внесении изменений в решение Сайрамского районного маслихата от 23 декабря 2020 года № 64-384/VІ "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Сайрамского районного маслихата Туркестанской области от 10 декабря 2021 года № 11-69/VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 23 декабря 2021 года № 25930. Прекращено действие в связи с истечением срока
Сайрамский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сайрамского районного маслихата "О районном бюджете на 2021-2023 годы" от 23 декабря 2020 года № 64-384/VІ (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5991) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Сайрамского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 33 500 553 тысяч тенге;
налоговые поступления – 3 944 008 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 6 156 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 208 824 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 29 341 565 тысяч тенге;
2) затраты – 33 771 666 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – - 5 735 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 5 735 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 265 378 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 265 378 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 0;
қарыздарды өтеу – 5 735 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 271 113 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Маслихат хатшысы Ш. Халмурадов
Сайрам аудандық мәслихатының
2021 жылғы 10 желтоқсандағы
№ 11-69/VII шешіміне қосымша
Сайрам аудандық мәслихатының
2020 жылғы 23желтоқсандағы
№ 64-384/VI шешіміне 1-қосымша
Сайрам ауданының 2021 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сыныбы Атауы
Кіші сыныбы
Сомасы, мың теңге
1
2
3

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 265 378 тысяч тенге:
поступления займов – 0;
погашение займов – 5 735 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 271 113 тысяч тенге.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь маслихата Ш. Халмурадов
Приложение к решению
Сайрамского районного
маслихата от 10 декабря
2021 года № 11-69/VII
Приложение 1 к решению
Сайрамского районного
маслихата от 23декабря
2020 года № 64-384/VI
Районный бюджет Сайрамского района на 2021 год
Категория
Класс Наименование
Подкласс
Сумма, тысяч тенге
1
2
3