Карантинді тоқтату және Қарабұлақ ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 15 сәуірдегі № 27 "Қарабұлақ ауылдық округі Қарабұлақ ауылы Далабазар көшесінің № 28-42 А тұрғын үйлері аралығына карантинді белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Сайрам ауданы Қарабұлақ ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 4 қазандағы № 64 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 5 қазанда № 24641 болып тiркелдi
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 35 бабының 2 тармағына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27 бабына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 10-1 бабының 8) тармақшасына сәйкес және "Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Сайрам аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2021 жылғы 08 қыркүйектегі № 08-02-03/544 ұсынысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Анемия ауруының ошақтарын жоюға қатысты ветеринариялық-санитариялық іс-шаралар кешенінің жүргізілуіне байланысты Қарабұлақ ауылдық округі Қарабұлақ ауылы Далабазар көшесінің № 28-42 А тұрғын үйлері аралығына белгіленген карантин тоқтатылсын.
2. "Қарабұлақ ауылдық округі Қарабұлақ ауылы Далабазар көшесінің № 28-42 А тұрғын үйлері аралығына карантинді белгілеу туралы" Қарабұлақ ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 15 сәуірдегі № 27 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6164 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
3. "Сайрам ауданының Қарабұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімнің Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімнің оны ресми жариялағаннан кейін Сайрам ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарабұлақ ауылдық округінің әкімі М. Шадиев

О снятии карантина и признании утратившими силу решение акима Карабулакского сельского округа от 15 апреля 2021 года № 27 "Об установлении карантина между жилыми домами № 28-42 А улицы Далабазар села Карабулак Карабулакского сельского округа"
Решение акима Карабулакского сельского округа Сайрамского района Туркестанской области от 4 октября 2021 года № 64. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 5 октября 2021 года № 24641
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора государственного учреждения "Сайрамская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 08 сентября 2021 года № 08-02-03/544, РЕШИЛ:
1. Снять карантин, установленный между жилыми домами № 28-42 А улицы Далабазар села Карабулак Карабулакского сельского округа в связи с проведением комплекса ветеринарно-санитарных мероприятий по ликвидации очагов заболевания анемии.
2. Признать утратившим силу решение акима Карабулакского сельского округа от 15 апреля 2021 года № 27 "Об установлении карантина между жилыми домами № 28-42 А улицы Далабазар села Карабулак Карабулакского сельского округа" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6164).
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Карабулакского сельского округа Сайрамского района" в установленном законодательством Республики Казахстан в порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Сайрамского района после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Карабулакского сельского округа М. Шадиев