Сарыағаш аудандық мәслихатының 2020 жылғы 22 желтоқсандағы № 59-520-VI "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Сарыағаш аудандық мәслихатының 2021 жылғы 21 шілдедегі № 9-62-VII шешiмi. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 27 шілдеде № 23735 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Сарыағаш аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Сарыағаш аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2020 жылғы 22 желтоқсандағы № 59-520-VI (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6003 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Сарыағаш ауданының 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 33 713 396 мың теңге:
салықтық түсімдер – 3 701 322 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 26 713 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 61 960 мың теңге;
трансферттер түсімі – 29 923 401 мың теңге;
2) шығындар – 33 937 428 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 218 083 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 262 530 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 44 447 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерiн сатып алу – 0;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -442 115 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 442 115 мың теңге;
қарыздар түсімі – 262 530 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 44 447 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 224 032 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Сарыагашского районного маслихата от 22 декабря 2020 года № 59-520-VI "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Сарыагашского районного маслихата Туркестанской области от 21 июля 2021 года № 9-62-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 июля 2021 года № 23735. Прекращено действие в связи с истечением срока
Сарыагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сарыагашского районного маслихата "О районном бюджете на 2021-2023 годы" от 22 декабря 2020 года № 59-520-VI (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6003) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Сарыагашского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 33 713 396 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3 701 322 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 26 713 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 61 960 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 29 923 401 тысяч тенге;
2) затраты – 33 937 428 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 218 083 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 262 530 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 44 447 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -442 115 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 442 115 тысяч тенге:
поступление займов – 262 530 тысяч тенге;
погашение займов – 44 447 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 224 032 тысяч тенге.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.