Жалпыға ортақ пайдаланылатын аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесін, атаулары мен индекстерін бекіту туралы
Түркістан облысы Созақ ауданы әкiмдiгiнiң 2021 жылғы 29 сәуірдегі № 141 қаулысы. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2021 жылғы 12 мамырда № 6197 болып тiркелдi
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 2 тармағына, "Автомобиль жолдары туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 17 шілдедегі Заңының 3 бабының 7 тармағына және 6 бабының 2 тармағына сәйкес, Созақ ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жалпыға ортақ пайдаланылатын аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесі, атаулары мен индекстері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Созақ ауданы әкiмдiгiнiң 2018 жылғы 13 маусымдағы № 209 "Жалпыға ортақ пайдаланылатын аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесін, атаулары мен индекстерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде 2018 жылғы 29 маусымда № 4655 болып тiркелген, 2018 жылғы 4 шілдеде "Созақ үні" газетінде және 2018 жылғы 11 шілдеде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3."Созақ ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы қаулыны Созақ ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.

Об утверждении перечня, наименований и индексов автомобильных дорог общего пользования районного значения
Постановление акимата Созакского района Туркестанской области от 29 апреля 2021 года № 141. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 12 мая 2021 года № 6197
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 7 статьи 3 и пунктом 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 17 июля 2001 года "Об автомобильных дорогах", акимат Созакского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень, наименования и индексы автомобильных дорог общего пользования районного значения согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Созакского района от 13 июня 2018 года № 209 "Об утверждении перечня, наименований и индексов автомобильных дорог общего пользования районного значения" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4655, опубликованный в газете "Созақ үні" 04 июля 2018 года и в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 11 июля 2018 года).
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Созакского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Созакского района после его официального опубликования.

4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Б.Әлмағанбетке жүктелсін.
5. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі С. Полатов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Түркістан облысының жолаушылар
көлігі және автомобиль жолдары
басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
____________________Р.Ибрагимов
"___" ____________ 2021 жыл
Созақ ауданы әкімдігінің

4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Б.Алмаганбета.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района С. Полатов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Управление пассажирского
транспорта и автомобильных дорог
Туркестанской области"
_________________Р.Ибрагимов
"____" ___________2021г
Приложение к
постановлению акимата
Созакского района