Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Түркістан облысы Созақ ауданы Құмкент ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 1 шілдедегі № 21 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 2 шілдеде № 23258 болып тiркелдi. Күші жойылды - Түркістан облысы Созақ ауданы Құмкент ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 1 қыркүйектегі № 25 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Созақ ауданы Құмкент ауылдық округі әкімінің 01.09.2021 № 25 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабының 2 тармағына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына сәйкес және Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Созақ аудандық аумақтық инспекциясы басшысының 2021 жылғы 01 маусымдағы № 08-02-07/202 ұсынысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Бруцеллез ауруының шығуына байланысты Түркістан облысы Созақ ауданы Құмкент ауылдық округі Қызылкөл елді мекені Жыланды жайылымының мал қорасы аумағында шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. "Созақ ауданының Құмкент ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімнің Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімнің Созақ ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Құмкент ауылдық округінің әкімі Ғ. Пәрдебекұлы

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Кумкентского сельского округа Созакского района Туркестанской области от 1 июля 2021 года № 21. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 2 июля 2021 года № 23258. Утратило силу решением акима Кумкентского сельского округа Созакского района Туркестанской области от 1 сентября 2021 года № 25
Сноска. Утратило силу решением акима Кумкентского сельского округа Созакского района Туркестанской области от 01.09.2021 № 25 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии" и на основании представления руководителя территориальной инспекции Созакского района Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 01 июня 2021 года № 08-02-07/202, РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории скотного двора Жыландинского пастбища, населенного пункта Кызылколь Кумкентского сельского округа Созакского района Туркестанской области, в связи с возникновением заболевания бруцеллез.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Кумкентского сельского округа Сузакского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Сузакского района.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Кумкентского сельского округа Ғ. Пәрдебекұлы