Төлеби аудандық мәслихатының 2020 жылғы 21 желтоқсандағы № 59/322-VI "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Төлеби аудандық мәслихатының 2021 жылғы 9 тамыздағы № 7/41-VII шешiмi. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 19 тамызда № 24036 болып тiркелдi
Төлеби аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Төлеби аудандық мәслихатының 2020 жылғы 21 желтоқсандағы № 59/322-VI (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5982 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Төлеби ауданының 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 22 086 528 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 581 256 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 39 450 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 100 802 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 20 365 020 мың теңге;
2)шығындар – 22 306 865 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 8 751 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 8 751 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4)қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 229 088 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 229 088 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 8 751 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 3 775 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 224 112 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Толебийского районного маслихата от 21 декабря 2020 года № 59/322-VI "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Толебийского районного маслихата Туркестанской области от 9 августа 2021 года № 7/41-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 19 августа 2021 года № 24036
Толебийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Толебийского районного маслихата "О районном бюджете на 2021-2023 годы" от 21 декабря 2020 года № 59/322-VI (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5982) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Толебийского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 22 086 528 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 581 256 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 39 450 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 100 802 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 20 365 020 тысяч тенге;
2) затраты – 22 306 865 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 8 751 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 8 751 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 229 088 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 229 088 тысяч тенге:
поступления займов – 8 751 тысяч тенге;
погашение займов – 3 775 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 224 112 тысяч тенге.".
Приложения 1, 5 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

2021 жылға салық түсімдерінен облыстық бюджетке төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығынан 36,4 пайыз, төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы 50 пайыз және әлеуметтік салықтан 32,9 пайыз мөлшерінде бөлу нормативтері белгіленсін.
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат хатшысы Н. Койбагаров

Установить на 2021 год норматив распределения общей суммы поступления индивидуального подоходного налога с доходов, облагаемых у источника выплаты 36,4 процентов, по индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты 50 процентов и социального налога в размере 32,9 процентов в областной бюджет.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь районного маслихата Н. Койбагаров
Приложение 1 к решению