Аққұм ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 18 наурыздағы № 3 "Аққұм ауылдық округі Аққұм елді мекені Қапал батыр көшесінде бруцеллез бойынша шектеу шараларын белгілеу туралы" шешімінің күшін жою туралы
Түркістан облысы Төлеби ауданы әкімдігінің Аққұм ауылдық округi әкiмiнiң 2021 жылғы 26 сәуірдегі № 05 шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2021 жылғы 26 сәуірде № 6178 болып тiркелдi
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" және 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңдарына сәйкес, Аққұм ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аққұм ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 18 наурыздағы № 3 "Аққұм ауылдық округі Аққұм елді мекені Қапал батыр көшесінде бруцеллез бойынша шектеу шараларын белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6115 нөмірімен тіркелген, 2021 жылғы 26 наурызда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. "Төлеби ауданының Аққұм ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Төлеби ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледi.
Аққұм ауылдық округінің әкімі Б. Рахимов

О признании утратившим силу решение акима Аккумского сельского округа от 18 марта 2021 года № 3 "Об установлении ограничительных мероприятий по бруцеллезу улицы Капал батыр в населенном пункте Аккум Аккумского сельского округа"
Решение акима Аккумского сельского округа акимата Толебийского района Туркестанской области от 26 апреля 2021 года № 05. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 26 апреля 2021 года № 6178
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", аким Аккумского сельского округа РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Аккумского сельского округа от 18 марта 2021 года № 3 "Об установлении ограничительных мероприятий по бруцеллезу улицы Капал батыр в населенном пункте Аккум Аккумского сельского округа" (зарегистрирован в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6115, опубликован 26 марта 2021 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Аккумского сельского округа Толебийского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Толебийского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня подписания.
Аким Аккумского сельского округа Б. Рахимов