Шектеу іс-шараларын тоқтату және Төлеби ауданы Бірінші Мамыр ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 18 наурыздағы № 15 "Бірінші Мамыр ауылдық округі Зағамбар елді мекені Әл-Фараби көшесінде бруцеллез бойынша шектеу шараларын белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Төлеби ауданының Бірінші Мамыр ауылдық округi әкiмiнiң 2021 жылғы 22 қазандағы № 56 шешiмi. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 29 қазанда № 24956 болып тiркелдi
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабы 1-тармағына, Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабы 8) тармақшасына сәйкес, Түркістан облысы Төлеби ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2021 жылғы 20 мамырдағы № 08-02-07/172 ұсынысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Түркістан облысы Төлеби ауданы Бірінші Мамыр ауылдық округінің Зағамбар елді мекенінің Әл-Фараби көшесінде бруцеллез ауруын жою жөніндегі ветеринариялық іс-шаралар кешенінің аяқталуына байланысты шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Түркістан облысы Төлеби ауданы Бірінші Мамыр ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 18 наурыздағы № 15 "Шектеу шараларын белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6105 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледi.
Ауылдық округі әкімі Х. Аширбеков

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решение акима Первомаевского сельского округа Толебийского района от 18 марта 2021 года № 15 "Об установлении ограничительных мероприятий по бруцеллезу на улице Аль-Фараби в населенном пункте Загамбар Первомаевского сельского округа"
Решение акима Первомаевского сельского округа Толебийского района Туркестанской области от 22 октября 2021 года № 56. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 октября 2021 года № 24956
В соответствии с пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Толебийского района Туркестанской области от 20 мая 2021 года за № 08-02-07/172, РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия в связи с завершением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации очага болезни бруцеллез на улице Аль-Фараби села Загамбар Первомаевского сельского округа Толебийского района Туркестанской области.
2. Признать утратившим силу решение акима Первомайского сельского округа Толебийского района от 18 марта 2021 года № 15 "Об установлении ограничительных мероприятий" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6105).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Х. Аширбеков