Шектеу іс-шараларын тоқтату және Төлеби ауданы Кемеқалған ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 25 наурыздағы № 08 "Кемеқалған ауылдық округі Абай елді мекені Аманта көшесінде бруцеллез бойынша шектеу шараларын белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Төлеби ауданының Кемеқалған ауылдық округi әкiмiнiң 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 51 шешiмi. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 31 желтоқсанда № 26298 болып тiркелдi
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабы 1-тармағына, Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабы 8) тармақшасына сәйкес, Түркістан облысы Төлеби ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2021 жылғы 27 мамырдағы № 08-02-07/180 ұсынысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Түркістан облысы Төлеби ауданы Кемеқалған ауылдық округінің Абай елді мекенінің Аманта көшесінде бруцеллез ауруын жою жөніндегі ветеринариялық іс-шаралар кешенінің аяқталуына байланысты шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Түркістан облысы Төлеби ауданы Кемеқалған ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 25 наурыздағы № 08 "Кемеқалған ауылдық округі Абай елді мекені Аманта көшесінде бруцеллез бойынша шектеу шараларын белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6126 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледi.
Кемеқалған ауылдық округінің әкімі Д. Дарибоев

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решения акима Кемекалганского сельского округа Толебийского района от 25 марта 2021 года № 08 "Об установлении ограничительных мероприятий по бруцеллезу на улице Аманта в населенном пункте Абай Кемекалганского сельского округа"
Решение акима Кемекалганского сельского округа Толебийского района Туркестанской области от 23 декабря 2021 года № 51. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 31 декабря 2021 года № 26298
В соответствии с пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Толебийского района Туркестанской области от 27 мая 2021 года за № 08-02-07/180 РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия в связи с завершением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации болезни бруцеллез на улице Аманта населенного пункта Абай Кемекалганского сельского округа Толебийского района Туркестанской области.
2. Признать утратившим силу решение акима Кемекалганского сельского округа Толебийского района Туркестанской области от 25 марта 2021 года № 08 "Об установлении ограничительных мероприятий по бруцеллезу на улице Аманта в населенном пункте Абай Кемекалганского сельского округа" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6126).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Кемекалганского сельского округа Д. Дарибоев