Көксәйек ауылдық округі Көксәйек елді мекені Досалы би көшесінде бруцеллез бойынша шектеу шараларын белгілеу туралы
Түркістан облысы Төлеби ауданының Көксәйек ауылдық округi әкiмiнiң 2021 жылғы 18 наурыздағы № 13 шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2021 жылғы 18 наурызда № 6111 болып тiркелдi
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына сәйкес, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Төлеби аудандық аумақтық инспекциясы басшысының 2021 жылғы 10 наурыздағы № 08-02-07/64 ұсынысы негізінде, Көксәйек ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Төлеби ауданының, Көксәйек ауылдық округіне қарасты Көксәйек елді мекені, Досалы би көшесі № 19 үйден ірі қара малдың "бруцеллез" ауруына оң нәтиже бергеніне байланысты Көксәйек ауылдық округі, Көксәйек елді мекені, Досалы би көшесіне шектеу іс-шаралары енгізілсін.
2. "Төлеби ауданының Көксәйек ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Төлеби ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Көксәйек ауылдық округі әкімі А. Кабылбеков

Об установлении ограничительных мероприятий по бруцеллезу на улице Досалы би в населенном пункте Коксаек Коксаекского сельского округа
Решение акима Коксаекского сельского округа Толебийского района Туркестанской области от 18 марта 2021 года № 13. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 18 марта 2021 года № 6111
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления руководителя Толебийской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 10 марта 2021 года № 08-02-07/64, аким Коксаекского сельского округа Толебийского района РЕШИЛ:
1. В связи с положительным результатом крупного рогатого скота с заболеванием на "бруцеллез" в доме № 19 улицы Досалы би, в населенном пункте Коксаек, Коксаекского сельского округа, Толебийского района, ввести ограничительные мероприятия по улице Досалы би, в населенном пункте Коксаек, Коксаекского сельского округа, Толебийского района.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Коксаекского сельского округа Толебийского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Толебийского районного акимата после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Коксаекского сельского округа А. Кабылбеков