Шектеу іс-шараларын тоқтату және Түлкібас ауданы Балықты ауылдық округ әкімінің шешімнің күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Түлкібас ауданы әкімдігінің Балықты ауылдық округ әкімінің 2021 жылғы 21 шілдедегі № 43 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 26 шілдеде № 23698 болып тiркелдi
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару" Қазақстан Республикасының Заңының 35-бабының 2-тармағына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 2-тармағына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 10 шілдедегі Заңының 10-1 бабының 8) тармақшасына, Ауыл шаруашылығы министірлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Түлкібас аудандық аумақтық инспекциясы басшысының 2021 жылғы 29 маусымдағы № 08-02-03/252 ұсынысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Бурцелез ауруының ошақтарын жоюға қатысты ветеринариялық іс-шаралар кешенінің жүргізілуіне байланысты Балықты ауылдық округі, Абай ауылы Абай көшесіне белгіленген шектеу іс шаралары тоқтатылсын.
2. Түлкібас ауданы Балықты ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 6 сәуірдегі № 20 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6152 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. "Түлкібас ауданы әкімдігінің Балықты ауылдық округ әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімнің Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімнің оның ресми жарияланғаннан кейін Түлкібас ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Әкім М. Телгараев

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решения акима Балыктинского сельского округа Тюлькубасского района
Решение акима Балыктинского сельского округа акимата Тюлькубасского района Туркестанской области от 21 июля 2021 года № 43. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 26 июля 2021 года № 23698
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии" и на основании представления руководителя Тюлькубасской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 25 июня 2021 года № 08-02-03-/252, РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия, установленные по улице Абай села Абая, Балыктинского сельского округа, в связи с провидением комплекса ветеринарно-санитарных мероприятий по ликвидации очага заболевания бруцеллеза.
2. Признать утратившим силу  решение акима Балыктинского сельского округа от 6 апреля 2021 года № 20 "Об установлении ограничительных мероприятий" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6152).
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Балыктинского сельского округа Тюлькубасского района" в установленном законодательством Республики Казахстан в порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Тюлькубасского района после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится со дня его первого официального опубликования.
Аким М. Телгараев