Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Түркістан облысы Жетісай ауданының Ж.Ералиев ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 4 наурыздағы № 27 шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2021 жылғы 5 наурызда № 6083 болып тiркелдi. Күші жойылды - Түркістан облысы Жетісай ауданының Ж.Ералиев ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 24 мамырдағы № 91 шешiмiмен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Жетісай ауданының Ж.Ералиев ауылдық округі әкімінің 24.05.2021 № 91 шешiмiмен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабының 2-тармағына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына сәйкес және Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігінің Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Жетісай аудандық аумақтық инспекциясының 2021 жылғы 25 ақпандағы № 08-02-03/57 ұсынысы негізінде Жетісай ауданының Ж.Ералиев ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жетісай ауданының Ж.Ералиев ауылдық округі, Үтіртөбе елді мекенінің Жағалау көшесіне бір бас уақ малдың бас миының сынамасынан "листериоз" ауруына оң нәтиже көрсетуіне байланысты, шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Жетісай ауданының "Ж.Ералиев ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің "Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімнің Жетісай ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау ауылдық округі әкімінің орынбасары С.Қасымовқа жүктелсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі С. Касымов

Об установлении органичительных мероприятий
Решение акима сельского округа Ж.Ералиев Жетысайского района Туркестанской области от 4 марта 2021 года № 27. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 5 марта 2021 года № 6083. Утратило силу решением акима сельского округа Ж.Ералиев Жетысайского района Туркестанской области от 24 мая 2021 года № 91
Сноска. Утратило силу решением акима сельского округа Ж.Ералиев Жетысайского района Туркестанской области от 24.05.2021 № 91 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления Жетысайской районной территориальной инспекции комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 25 февраля 2021 года № 08-02-03/57, аким сельского округа Ж.Ералиев Жетысайского района РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на улице Жагалау, населенного пункта Утиртобе, сельского округа Ж.Ералиев Жетысайского района в связи с положительным результатом болезни "листериоз" образца головного мозга одного мелкого скота.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима сельского округа Ж.Ералиев" Жетысайского района в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет–ресурсе акимата Жетысайского района после его официального опубликования;
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима сельского округа С.Касымова.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района С. Касымов