Келес аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 34-246-VI "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Келес аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 сәуірдегі № 4-37-VII шешімі. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 13 мамырда № 6207 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 5 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Түркістан облыстық мәслихатының 2021 жылғы 21 сәуірдегі № 5/43-VII "Түркістан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 11 желтоқсандағы № 54/557-VI "2021-2023 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6175 тіркелген шешіміне сәйкес, Келес аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Келес аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 34-246-VI "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6004 тіркелген, 2021 жылғы 11 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Келес ауданының 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 30 391 701 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 562 190 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2 420 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 201 384 мың теңге;
трансферттер түсімі – 28 625 707 мың теңге;
2) шығындар – 30 411 724 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 213 090 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 262 530 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 49 440 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -233 113 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 233 113 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 262 530 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 49 440 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 20 023 мың теңге".
Көрсетілген шешімнің 1 – қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Келес аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:

О внесении изменений в решение Келесского районного маслихата от 23 декабря 2020 года № 34-246-VI "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Келесского районного маслихата Туркестанской области от 27 апреля 2021 года № 4-37-VII. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 13 мая 2021 года № 6207
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Туркестанского областного маслихата от 21 апреля 2021 года № 5/43-VII "О внесении изменений в решение Туркестанского областного маслихата от 11 декабря 2020 года № 54/557-VI "Об областном бюджете на 2021-2023 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6175 Келесский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Келесского районного маслихата от 23 декабря 2020 года № 34-246-VI "О районном бюджете на 2021-2023 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6004, опубликованного 11 января 2021 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Келесского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 30 391 701 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 562 190 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2 420 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 201 384 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 28 625 707 тысяч тенге;
2) затраты – 30 411 724 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 213 090 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 262 530 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 49 440 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -233 113 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 233 113 тысяч тенге:
поступления займов – 262 530 тысяч тенге;
погашение займов – 49 440 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 20 023 тысяч тенге".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат Келесского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:

1) осы шешімнің "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде тіркелуін;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Келес аудандық мәслихатының интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат сессия төрағасы А. Сапаров
Аудандық мәслихат хатшысы А. Тотиков
Келес аудандық
мәслихатының 2021 жылғы
27 сәуірдегі № 4-37-VII
шешіміне 1 қосымша
Келес аудандық
мәслихатының 2020 жылғы
23 желтоқсандағы № 34-246-VI
шешіміне 1 қосымша
2021 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
сомасы мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Келесского районного маслихата после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии районного маслихата А.Сапаров
Секретарь районного маслихата А.Тотиков
Приложение 1 к решению
Келесского районного
маслихата от 27 апреля
2021 года № 4-37-VII
Приложение 1 к решению
Келесского районного
маслихата от 23 декабря
2020 года № 34-246-VI
Районный бюджет на 2021 год
Категория
сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование