Келес аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 34-246-VІ "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Келес аудандық мәслихатының 2021 жылғы 9 желтоқсандағы № 9-78-VII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 21 желтоқсанда № 25869 болып тiркелдi
Келес аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Келес аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 34-246-VІ (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6004 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Келес ауданының 2021-2023 жылдарға арналған аудан бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 26 043 975 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 1 538 766 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 4 136 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 18 111 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 24 482 962 мың теңге;
2) шығындар – 26 077 349 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 174 798 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 262 530 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 87 732 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерiн сатып алу – 0;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – -208 172 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 208 172 мың теңге:
қарыздар түсiмi – 262 530 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 74 381 мың теңге;

О внесении изменений в решение Келесского районного маслихата от 23 декабря 2020 года № 34-246-VІ "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Келесского районного маслихата Туркестанской области от 9 декабря 2021 года № 9-78-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 21 декабря 2021 года № 25869
Келесский районной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Келесского районного маслихата "О районном бюджете на 2021-2023 годы" от 23 декабря 2020 года № 34-246-VІ (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6004) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Келесского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 26 043 975 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 538 766 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4 136 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 18 111 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 24 482 962 тысяч тенге;
2) затраты – 26 077 349 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 174 798 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 262 530 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 87 732 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -208 172 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 208 172 тысяч тенге:
поступление займов – 262 530 тысяч тенге;
погашение займов – 74 381 тысяч тенге;