Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Түркістан облысы Келес ауданы Бірлік ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 12 шілдедегі № 13 шешiмi. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 14 шілдеде № 23526 болып тiркелдi. Күші жойылды - Түркістан облысы Келес ауданы Бірлік ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 28 қыркүйектегі № 20 шешiмiмен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Келес ауданы Бірлік ауылдық округі әкімінің 28.09.2021 № 20 шешiмiмен (алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 35-бабының 2-тармағына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 10-1-бабының 7) тармақшасына сәйкес және Келес ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2021 жылғы 14 маусымдағы № 08-02-03/166 ұсынысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Келес ауданы Бірлік ауылдық округінің (кадастрлық нөмірі № 19-326-087-119) жер учаскесінде орналасқан У.Сергалиевтің мал шаруашылығы кешенінің аумағында бір бас уақ малдан бруцеллез ауруының анықталуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. "Келес ауданы Бірлік ауылдық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде тіркелуін қамтамасыз етсін;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімнің Келес ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Бірлік ауылдық округінің әкімі О. Аристанбеков

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима сельского округа Бирлик Келесского района Туркестанской области от 12 июля 2021 года № 13. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 14 июля 2021 года № 23526. Утратило силу решением акима сельского округа Бирлик Келесского района Туркестанской области от 28 сентября 2021 года № 20
Сноска. Утратило силу решением акима сельского округа Бирлик Келесского района Туркестанской области от 28.09.2021 № 20 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Келесского района от 14 июня 2021 года за № 08-02-03/166, РЕШИЛ:
1. В связи с выявлением болезни бруцеллез у одного мелкого рогатого скота установить ограничительные мероприятия на территории животноводческого комплекса У.Сергалиева, расположенного на земельном участке (кадастровый номер № 19-326-087-119) в сельском округе Бирлик Келесского района.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима сельского округа Бирлик Келесского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) регистрацию данного решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Келесского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким сельского округа Бирлик О. Аристанбеков